Ihmettelen vaan

Onko kauppaneuvos Jethro tosissaan tyhmä vai onko hänen espanjan matkansa kuvaus näyttelyä.
Liikuntaa jonkun verran ja siihen päälle pastaa, pizzaa ja, olutta ja muuta mukavaa sokeripitoista.
Kannattaako uhrata terveytensä julkkisalttarille???
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos vain raha ratkaisee, eikä terveys ole tärkeää, niin kannattaa.

Äänestä

Kyseessä ei ole laihdutusohjelma. Toki Veijo laardaa Espanjassa olisi huvittavaa seurata mutta Espanjassa käydään lähinnä lomailemassa eikä imemässä rasvaa laihtumisen toivossa. Siellä on muuten vaikeaa selittää paikallisille (hoikille) että hiilihydraatti lihottaa ja rasva ei kun selittäjä on turpea laardaaja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


veksikyselee kirjoitti:

Onko kauppaneuvos Jethro tosissaan tyhmä vai onko hänen espanjan matkansa kuvaus näyttelyä.
Liikuntaa jonkun verran ja siihen päälle pastaa, pizzaa ja, olutta ja muuta mukavaa sokeripitoista.
Kannattaako uhrata terveytensä julkkisalttarille???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu