OLKAA YLPEITÄ itsestänne uskovaiset!!

IdiootitUskovaiset

Olkaa Nyt sitten YLPEITÄ itsestänne uskovaiset, JOTKA poistattatte näitä vAROITUS-viestejäni! Olette JO muutenkin IKUISUUDEN JO palvelleet ja auttaneet (juuri tolla positattamisellakin) Antikristus-Jumalia ja Antikristus-Jeesuksia. Olette AUTTANEET Heitä olemaan PAHOJA, ihmisten tuhoajia, ja VAARAKSI Heidät KOKO Maapallolle!

Olette syyllistyneet ihmisten surmaamiseen ja tuhoamiseen, auttamalla Noita Antikristus-Valtiaita, poistattamalla Näitä TÄRKEITÄ TOSIasioita sisältäviä vAROITUS-viestejäni! Olkaa YKLPEÄT Itsestänne, OLETTE Antikristusten OMAT. Ei tule Ikävä, eikä surku, ITSEPÄHÄN valitsitte! Olette syyllistyneet avuttomien, syyttömien ihmisten surmaamiseen ja TUHOAMISEEN! Voitte painua sinne Taivaasenne, ETTEI tarvitse KOKO muun populaation alkaa AINA VAAN kärsiä teidän uskovaisten takia! Olette ihmisten tuhoajia, OLKAA YLPEÄT, kun pääsette tonne Antikristus-Taivaaseenne! Jumalauta!

3

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HallelujaJeesusVoittaa

      Jumalattoman ääni on kuin kärpäsen pieru Saharassa, heidän viestejänsä el lueta ainoastaan poistetaan.

      NYT EESPÄIN YLÖS VOITTOON USKOMME JEESUKSEEN VOITTOMME VARMA ON !!!

      • tervemenoa-daiju

        Kuule sinä vastaaja, Olet sninnäkin palvellut Vääriä Jeesuksia, Vale-Jeesuksia ja Vale-Jumalia, Vääriä Valtiaita nääs ovat kaikki, nimikko-Valtiaat VARSINKIN. Itsepähän joudut sinne Taivaaseen, ja siellä kyllä sitten sinulle ja muille uskoville selviää, mihin Helvetin Valtiaskunnan Taivaaseen joudutte.

        Ette uskoneet, näköjään mitään VAROITUKSIA, no sitten kannattaa olla YLISTÄMÄTTÄ Noita VALE- ja VÄÄRYYS-Valtiaita. Joudutte nimittäin Heidän alapää-Henkimaailmaansa. Pysy sinäkin daiju, uskomaton uskovainen, vaan NIILLÄ omilla palstoillasi, missä Voit Ylistää Noita Antikristus-Valtiaita, nimittäin niitä Ovat jokainen nimikko-Valtias!


      • sinne-sinäkin-joudut

        Sinä nim. HallelujaJeesusVoittaa: olet sairas uskovainen, joka heittää ennemmin läheisensäkin helvetin tuleen ja uskoo hyväksikäyttäjä-Jumalia yms. valtiaita kuin, että auttaisi avuttomia lähimmäisiään.

        Olen varma, nimittäin minulla on absoluuttinen faktatieto, joka ei tule muuttumaan (niin kauan kuin noita paska-Valtiaita on olemassa), että sinäkin, niin kuin kaikki me muutkin joudumme vielä noiden hyväkskäyttäjä-Valtiaiden helmojen alle, tiedätkö mitä siellä meille tehdään,tapahtuu? Luulis arvaavan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      169
      6117
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      61
      4663
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      49
      4421
    4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      64
      4249
    5. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      68
      2662
    6. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      61
      2172
    7. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      133
      1642
    8. odotatko vielä viestiä minulta...

      Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan
      Ikävä
      130
      1514
    9. Joroinen räjähdys

      Ja siellä räjähti sähköpakettiauto,joka teki suuret tuhot.
      Hybridi- ja sähköautot
      48
      1453
    10. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

      Mutta muuten kyllä on rauhallista.
      Ikävä
      34
      1318
    Aihe