He ovat ytmien treenimateriaalia kunnes ytm haluaa vakiintua sen siveellisen luonnollisen kauniin itseään huomattavasti nuoremman vaimomateriaalin kanssa. Sitten nämä ex panopatjat siirtyvät etnomiesten nussittaviksi kun ei enää ytmeille kelpaa 25 ikänsä ja lihavuuden vuoksi.
Naiset ei tajua tätä kuviota ja kaikki jopa 40 vuotiaat YTmiehensä Jättämät naiset kehuvat kilvan toisiensa upeita porsasnaamoja facessa.
Ajatellaa naiset oikeasti luulevat vielä että "asiat vain tapahtuvat" kuten nuoruudessaan ja joku mies heistä kiinnostuu ja tottakai vielä komea ja rikas mies!! Not.
Vittu naiset on tyhmiä ja itserakkaita!! On toki joukossa joku järkeväkin joka tajuaa pudonneensa junasta kuten ätmi veneestä.
Aina on ollut tyhmiä bimboja
5
157
Vastaukset
- Hällelyyyyyyjäääää
Ihanaa EX PUA on palannut! Johan eilen Kuninkaan paluusta enteili MariaNeitsyen paluu palstalle. Ooooo
Siinäpä sitä totuutta kerrassaan, ilmeisesti kirjoittaja itse ei kuulu ytmeihin ja joutuu vaan sivusta seuraamaan tilannetta. Pitäiskö nämä jätetyt naiset kerätä kokoon ja alkaa jakamaan naisettomille ätmeille, vaikka eihän toisen jämät enää kelpaa itseään kunnioittavalle ätmille. Ovathan eukot jo yli-ikäisiä 25 vuotta täytettyään ja luultavasti on puolenkymmentä lastakin ytmille tehnyt, kyllä siinä römpsäkin niin paljon venyy että minimunainen ätmi ei laitoja löydä. Eli ainoa vaihtoehto taitaa olla viedä naiset jonossa saunan taakse ja ätmien olisi helpompi hengittää.
- Kylläsitävituttaa
Luusereiden rikkureiden kuten PRM vuoksi nämä eilisen päivän naiset luulevat vielä olevansa kelvollisia. Mylmyr hyvä esimerkki. Rumuutensa vuoksi ilmeisen varakas mies lähtenyt ja kääntää nyt asian päälaelleen että ei muka ole enää kiinnostunut maallisista asioista kuten rahasta ja varallisuudesta. Siitä voi päätellä exän olleen varakas! Nainen aina kääntää asiat näinpäin ettei itseään harmittaisi menetetty. Se on paska puhetta ettei sitä vituta ettei PRM ole valmis yhteistaloudessa elämään jossa häviäisi paljon koska toisella lapsia joille myö pitää maksaa ruoka ym. On näinollen edelleen sinkkuäiti kun ei ole toista maksajaa perheessä!
- jarrutaaa
;)
elastinen-Jarruta
https://www.youtube.com/watch?v=MaVjY8FSnBY
--------
Elastinen - mä vien feat. Tasis
https://www.youtube.com/watch?v=a7-9uCMmLnQ - rapgoddd
;)
Eminem - Rap God (Explicit)
https://www.youtube.com/watch?v=XbGs_qK2PQA
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,985173Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta
Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk523867Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699253418- 802459
- 241909
Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa
kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois3751680Tekeekö hän
Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.271591Laine voitti oikeudessa
Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?401562Puistotyöntekijät
Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔171525Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?
Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?391405