Aina on ollut tyhmiä bimboja

JulistakaaSanomaa

He ovat ytmien treenimateriaalia kunnes ytm haluaa vakiintua sen siveellisen luonnollisen kauniin itseään huomattavasti nuoremman vaimomateriaalin kanssa. Sitten nämä ex panopatjat siirtyvät etnomiesten nussittaviksi kun ei enää ytmeille kelpaa 25 ikänsä ja lihavuuden vuoksi.

Naiset ei tajua tätä kuviota ja kaikki jopa 40 vuotiaat YTmiehensä Jättämät naiset kehuvat kilvan toisiensa upeita porsasnaamoja facessa.

Ajatellaa naiset oikeasti luulevat vielä että "asiat vain tapahtuvat" kuten nuoruudessaan ja joku mies heistä kiinnostuu ja tottakai vielä komea ja rikas mies!! Not.

Vittu naiset on tyhmiä ja itserakkaita!! On toki joukossa joku järkeväkin joka tajuaa pudonneensa junasta kuten ätmi veneestä.

5

144

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hällelyyyyyyjäääää

      Ihanaa EX PUA on palannut! Johan eilen Kuninkaan paluusta enteili MariaNeitsyen paluu palstalle. Ooooo

    • Siinäpä sitä totuutta kerrassaan, ilmeisesti kirjoittaja itse ei kuulu ytmeihin ja joutuu vaan sivusta seuraamaan tilannetta. Pitäiskö nämä jätetyt naiset kerätä kokoon ja alkaa jakamaan naisettomille ätmeille, vaikka eihän toisen jämät enää kelpaa itseään kunnioittavalle ätmille. Ovathan eukot jo yli-ikäisiä 25 vuotta täytettyään ja luultavasti on puolenkymmentä lastakin ytmille tehnyt, kyllä siinä römpsäkin niin paljon venyy että minimunainen ätmi ei laitoja löydä. Eli ainoa vaihtoehto taitaa olla viedä naiset jonossa saunan taakse ja ätmien olisi helpompi hengittää.

    • Kylläsitävituttaa

      Luusereiden rikkureiden kuten PRM vuoksi nämä eilisen päivän naiset luulevat vielä olevansa kelvollisia. Mylmyr hyvä esimerkki. Rumuutensa vuoksi ilmeisen varakas mies lähtenyt ja kääntää nyt asian päälaelleen että ei muka ole enää kiinnostunut maallisista asioista kuten rahasta ja varallisuudesta. Siitä voi päätellä exän olleen varakas! Nainen aina kääntää asiat näinpäin ettei itseään harmittaisi menetetty. Se on paska puhetta ettei sitä vituta ettei PRM ole valmis yhteistaloudessa elämään jossa häviäisi paljon koska toisella lapsia joille myö pitää maksaa ruoka ym. On näinollen edelleen sinkkuäiti kun ei ole toista maksajaa perheessä!

    • jarrutaaa
    • rapgoddd

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      336
      7372
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      77
      4719
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      208
      3215
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3087
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      75
      1995
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      153
      1896
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      218
      1824
    8. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      166
      1597
    9. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1558
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1468
    Aihe