Olen tapaillut yhtä menevän näköistä muijaa. Nyt sen huuleen on ilmestynyt aivan mielettömän kokoinen visvaa valuva herpes paise. Ei muuten, mutta se raapii ja lipoo tuota kammotusta yhtenään. En ole pitänyt pariin päivään yhteyttä. Pitäisikö ottaa jalat alle?
Herpes... Jätänkö?
Patmanni
10296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jätä se lehmä!
Muijan olisi pitänyt kertoa taudistaan. Yritä tartuttaa siihen naiseen joku toinen tauti kostoksi.
Tarttuuko sinuun ylipäänsä herpes ? Osa meistä ei saa sitä, olemme saaneet immuniteetin syntymässä. Muista että se immuniteetti koskee vain kasvoissa esiintyvää, suutelemalla saatavaa herpestä. Jenkkilässä sitä alapää herpestä on taas riesaksi asti.
Jossain kerrottiin, että herpesvirus on suurimmalla osalla ihmisiä, oliko peräti 85:llä prosentilla ihmisistä.
Että onnea vaan aloittajalle hakuun.
Nykyään noita herpeksiä voi olla ristiin rastiin, kiitos suuseksin.. mäkin dumppasin yhen muijan ku rasitti varoa sen kondyloomaa koko ajan. Olipa herkkää räplätä pillua ydinsuojapuku päällä :D tiä mitä muitatauteja sillä oli.. olin typerä ku aloin ylipäätään sen kans suhteeseen. Niitä harvoja joita katuu.
Mut joo. Jos sua emmityttää,niin dumppaa toi. Mitä väliä vaikka ois vetävä?! Harva suhde kestää kovin pitkään,ku ei edellytyksiä pitemmin,niin ei niitä tauteja kannata tieten tahtoen kerätä omaa markkina arvoa pilaamaan.. kannattaa ajatella pidemmälle!
Yhellä naamatutulla muijalla näky olleen huulien ympärys täynnä punasia rakkuja. Tuskin finnejä.. aviossa ja pettää. Kirjottelin sen kans kerran treffeissä ku se etti salaseuraa. Se tunnisti mut kuvasta ja mainitsi. Pysytteli anonyyminä,mut tajusin myöhemmi kuka se oli :D
Melko varmasti aloittajallakin on herpes veressä. Lähes kaikilla on. Stressi tai joku laukaisee sitten rakkulan huuleen.
Yskänrokkohan ei ole sinänsä mikään sukupuolitauti, mutta mikset voi ostaa vaikka huuliherpeslaastareita?
Eipä taida olla elämäsi nainen mietelmistäsi päätellen. Naisena nakkaisin sut pellolle. Pumps! Sinne menit.
käske laittaa herpes rasvaa vittuun ja huuleem
Oletko pikkulapsi, kun et osaa tuollaista itse päättää vaan kyselet Suomi24 palstalta?