rinnallevedosta

mitkä ovat hyviä apuliikkeitä rinnallevetoon?
4801
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Leuanveto myötäotteella.

Äänestä

Jos aikoo parantaa pelkkää rinnallevetoa, niin lähtisin sinuna treenaamaan kyykkyä, ja vatsalihaksia...erityisesti etukyykkyä.

Äänestä

Maastaveto. Saat siihen alkuun sen tarvittavan räjähtävyyden

Äänestä

hyviä apuliikketä rinnallevetoon ovat ainakin:raakarinnalleveto,työntövedot,etukyykky,kulmasoutu,pystysoutu,maastaveto ja keskiroppa kuntoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

mitkä ovat hyviä apuliikkeitä rinnallevetoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu