Haluatko nainen turpaan?

JännämiesRauno

Täällä olisi jännämies linjoilla. Minulla vuosien kokemus perheväkivallasta ja lukuisat naiseni ovat saaneet tuta miehuuteni makuuhuoneessa, keittiössä, vessassa, olohuoneessa, parvekkeella, eteisessä, rappukäytävässä ja myös yöelämässä.

Olen luonteeltani karismaattinen ja äkkipikainen. Käyn heti käsiksi kun teet jotain väärin ja kaikki on aina tietysti sinun syytäsi. Kerran löin naisystävältäni kaksi etuhammasta kurkkuun, kun pudotin leivän lattialle ja tietenkin se laskeutui voi puoli alaspäin. Siitä kimmastuneena huusin huoralle, että miksi laittoi leivän juuri siihen kohtaan ja TÄRÄYTIN SAMAN TIEN! Jatkossa leivät olivat lähempänä pöydän keskustaa ja en voinut olla hymyilemättä leveästi, mikä tietenkin palkittiin seksillä saman naisen toimesta, onhan hymyni aika komeaa katsottavaa.

Etsin nyt kuitenkin uutta naista, kun vanhan naamaa ei tahdo enää kestää. Täällä näyttää olevan kokeneita nyrkkeilysäkkejä, jotka ovat ehkä jo oppineet käytöstapoja. Ei tarvitsisi välttämättä kovin montaa kertaa viikossa riepotella, vaikka hyvää liikuntaahan sekin on. Mieluummin säästäisin kuitenkin voimiani salille ja pahoinpitelisin sinut kunnolla noin kerran pari kuukaudessa.

Rakkain terveisin, Rauno.

2

250

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huvtr

      Ihan hyvä kirjoitus, täytyy myöntää. Kuka tahansa ääliö ei kykenisi kirjoittamaan tuollaista.
      Epäilen kuitenkin ettei kukaan väkivaltaisessa suhteessa oleva nainen rohkaistu tajuamaan tekstisi tarkoitusta joka ilmeisesti kannustaa lähtemään pois.

    • Tarjonta ei varmasti lopu kesken. Vähemmän mukavat miehet saa naisia kuin naisia hakkaavat, kaikkihan sen tietää :) Ehkä sun pitäs silti mennä mukavan kautta nyrkkiin koska useimmat naiset haluavat mielikuvan kiltistä nyrkistä. Siitä voi otteita sitten koventaa ihan huolella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa

      Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m
      Maailman menoa
      290
      5459
    2. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      70
      5046
    3. Rakkaalle miehelle

      Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest
      Ikävä
      48
      4156
    4. Eräs on taas viettänyt kokoyön täällä!!

      Etkö sä nuku koskaan??
      Ikävä
      51
      3840
    5. Olipa turha tämä

      Rakkaustarinamme
      Ikävä
      42
      3483
    6. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      88
      3126
    7. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      70
      2987
    8. Mitä tapahtuu

      Sitten keväällä ja kesällä
      Ikävä
      41
      2168
    9. Voitko sanoa jotain

      Hellää?
      Ikävä
      49
      2116
    10. UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?

      Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami
      Euroviisut
      27
      2078
    Aihe