Haluatko nainen turpaan?

JännämiesRauno

Täällä olisi jännämies linjoilla. Minulla vuosien kokemus perheväkivallasta ja lukuisat naiseni ovat saaneet tuta miehuuteni makuuhuoneessa, keittiössä, vessassa, olohuoneessa, parvekkeella, eteisessä, rappukäytävässä ja myös yöelämässä.

Olen luonteeltani karismaattinen ja äkkipikainen. Käyn heti käsiksi kun teet jotain väärin ja kaikki on aina tietysti sinun syytäsi. Kerran löin naisystävältäni kaksi etuhammasta kurkkuun, kun pudotin leivän lattialle ja tietenkin se laskeutui voi puoli alaspäin. Siitä kimmastuneena huusin huoralle, että miksi laittoi leivän juuri siihen kohtaan ja TÄRÄYTIN SAMAN TIEN! Jatkossa leivät olivat lähempänä pöydän keskustaa ja en voinut olla hymyilemättä leveästi, mikä tietenkin palkittiin seksillä saman naisen toimesta, onhan hymyni aika komeaa katsottavaa.

Etsin nyt kuitenkin uutta naista, kun vanhan naamaa ei tahdo enää kestää. Täällä näyttää olevan kokeneita nyrkkeilysäkkejä, jotka ovat ehkä jo oppineet käytöstapoja. Ei tarvitsisi välttämättä kovin montaa kertaa viikossa riepotella, vaikka hyvää liikuntaahan sekin on. Mieluummin säästäisin kuitenkin voimiani salille ja pahoinpitelisin sinut kunnolla noin kerran pari kuukaudessa.

Rakkain terveisin, Rauno.

2

222

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huvtr

      Ihan hyvä kirjoitus, täytyy myöntää. Kuka tahansa ääliö ei kykenisi kirjoittamaan tuollaista.
      Epäilen kuitenkin ettei kukaan väkivaltaisessa suhteessa oleva nainen rohkaistu tajuamaan tekstisi tarkoitusta joka ilmeisesti kannustaa lähtemään pois.

    • Tarjonta ei varmasti lopu kesken. Vähemmän mukavat miehet saa naisia kuin naisia hakkaavat, kaikkihan sen tietää :) Ehkä sun pitäs silti mennä mukavan kautta nyrkkiin koska useimmat naiset haluavat mielikuvan kiltistä nyrkistä. Siitä voi otteita sitten koventaa ihan huolella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla

      Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk
      Maailman menoa
      81
      8663
    2. Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava

      Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta
      Maailman menoa
      89
      7552
    3. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

      🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
      Maailman menoa
      23
      7515
    4. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

      HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
      Maailman menoa
      218
      7187
    5. Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös

      seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.
      Maailman menoa
      91
      5961
    6. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

      Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
      Maailman menoa
      82
      5840
    7. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

      Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
      Maailman menoa
      104
      5552
    8. Windows-herrasmiehet vs. Kaulahuivikerho

      ======================================== W I N D O W S - H E R R A S M I E H E T ==============================
      Sodat
      0
      4960
    9. Persut ne lomailee veronmaksajien piikkiin

      Nämä rötösherrat kyllä putoavat onneksi eduskunnasta. Ja kuten Marin maksoi aamupalansa, niin nämä reissut pitää periä m
      Maailman menoa
      28
      3269
    10. Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro

      Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j
      Maailman menoa
      3
      3076
    Aihe