Haluatko nainen turpaan?

JännämiesRauno

Täällä olisi jännämies linjoilla. Minulla vuosien kokemus perheväkivallasta ja lukuisat naiseni ovat saaneet tuta miehuuteni makuuhuoneessa, keittiössä, vessassa, olohuoneessa, parvekkeella, eteisessä, rappukäytävässä ja myös yöelämässä.

Olen luonteeltani karismaattinen ja äkkipikainen. Käyn heti käsiksi kun teet jotain väärin ja kaikki on aina tietysti sinun syytäsi. Kerran löin naisystävältäni kaksi etuhammasta kurkkuun, kun pudotin leivän lattialle ja tietenkin se laskeutui voi puoli alaspäin. Siitä kimmastuneena huusin huoralle, että miksi laittoi leivän juuri siihen kohtaan ja TÄRÄYTIN SAMAN TIEN! Jatkossa leivät olivat lähempänä pöydän keskustaa ja en voinut olla hymyilemättä leveästi, mikä tietenkin palkittiin seksillä saman naisen toimesta, onhan hymyni aika komeaa katsottavaa.

Etsin nyt kuitenkin uutta naista, kun vanhan naamaa ei tahdo enää kestää. Täällä näyttää olevan kokeneita nyrkkeilysäkkejä, jotka ovat ehkä jo oppineet käytöstapoja. Ei tarvitsisi välttämättä kovin montaa kertaa viikossa riepotella, vaikka hyvää liikuntaahan sekin on. Mieluummin säästäisin kuitenkin voimiani salille ja pahoinpitelisin sinut kunnolla noin kerran pari kuukaudessa.

Rakkain terveisin, Rauno.

2

269

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huvtr

      Ihan hyvä kirjoitus, täytyy myöntää. Kuka tahansa ääliö ei kykenisi kirjoittamaan tuollaista.
      Epäilen kuitenkin ettei kukaan väkivaltaisessa suhteessa oleva nainen rohkaistu tajuamaan tekstisi tarkoitusta joka ilmeisesti kannustaa lähtemään pois.

    • Tarjonta ei varmasti lopu kesken. Vähemmän mukavat miehet saa naisia kuin naisia hakkaavat, kaikkihan sen tietää :) Ehkä sun pitäs silti mennä mukavan kautta nyrkkiin koska useimmat naiset haluavat mielikuvan kiltistä nyrkistä. Siitä voi otteita sitten koventaa ihan huolella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1565
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1053
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      403
      971
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      164
      913
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      772
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      737
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      688
    8. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      645
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      642
    Aihe