Kisakireä 16-vuotias

Vain kisakireä 16-vuotias tyttö voi muuttaa ATM:n elämän. Eli nyt kurpat kehoittakaa tyttärienne seksiin aikuisten at-miesten kanssa.
91072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä vanhemmilla 30 v naisillakin on aika kireä reikä ja ihan yhtä hyvältä tuntuu.

Äänestä
  • Ei nyt vitsailla. Ei taatusti pärjää mummon lerpattava kurttureikä A-luokan teinilihalle.

    Äänestä

  • Yllättyisit millaisia värkkejä kauneilla ja nuorilla naisilla on.

    Äänestä

Kasvatin lapseni niin, että seksiä vasta avioliitossa. Oletko valmis avioliittoon, niin seksiä kyllä sitten irtoo papin aamenen jälkeen.

Äänestä

Miksi?
Mitä mulle, tai tyttärelleni, kuuluu jonkun aikuisen atm:n seksi? Pyh

3Äänestä
  • Onko tyttäresi jo korkattu?

    Äänestä

Olen 16v tyttö ja toivotan kaikki ukonkääkät alimpaan hel......n.

1Äänestä

Enpä tiedä. Kauan, hyvin kauan sitten koin lyhyeksi ja ainoakseni jääneen seurustelusuhteen 19-vuotiaan tytön kanssa. Olimme molemmat kokemattomia ennen yhteistä ekakertaamme, mikä ei varmaan ollut ihan tavatonta silloin, reilusti yli neljännesvuosisata sitten.

Olin jo silloin ATP (alemman tason poika eli ujo nörtti enkä mikään komea, en kyllä ihan suohirviökään vaan sen ajan tyylin mukaan jopa melko sporttinen). Tyttö oli sen ajan ATT (alemman tason tyttö). Hiljainen ja kiltti, ei mikään supersuosittu. Minulla on edelleen muistona muutama valokuva tytöstä. Silloin hän oli aika kaukana aikansa kauneusihanteista. Hän oli hyvin hoikka, ei pahemmin meikannut (pukeutui kyllä nätisti) ja piti pitkiä hiuksia. Ei vastannut ollenkaan sen ajan hottis-ihanteita, jotka olivat muodokkaita, "hemaisevan seksikkäitä pörröpäitä". Niitä kuvia katsellessani tajuan, että tuon näköinen tyttö kuuluisi nykyään ikäluokassaan kaikkein kuumimpaan ryhmään.

Toivon vain, että hänen miehensä osaa arvostaa vaimoaan ja että hänen tyttärensä olisi perinyt äitinsä ulkonäön. En tosin tiedä, onko hänellä perhettä tai lapsia. Facebookista tai muualtakaan en ole häntä löytänyt.

Eli yhteenvetona: En ole ollut 16-, mutta19-vuotiaan "kisakireän" kanssa ja silti minusta tuli ATM.

Äänestä

Millainen nainen on "kisakireä"? Tarkoittaako se sen yhden tietyn paikan kireyttä vai mitä, ja mistä ihmeen kisasta tuossa yhteydessä puhutaan?

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


näinonnn kirjoitti:

Vain kisakireä 16-vuotias tyttö voi muuttaa ATM:n elämän. Eli nyt kurpat kehoittakaa tyttärienne seksiin aikuisten at-miesten kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu