Katsokaa miten hieno paikka Eurooppa onkaan! Ei anneta sitä epäsivistyneille kädellisille, jotka osaavat -> ei mitään.
Pidetään Eurooppa - Eurooppalaisena, vai onko sekin rasismia kukkahattujen mielestä?
Pidetään Eurooppa - Eurooppalaisena, vai onko sekin rasismia kukkahattujen mielestä?
Vastaukset 19
Vanhimmat
Vaikka aloitus onkin trolli, niin on kyllä siinä mielessä oikeassa, että meillä ei ole mitään opittavaa kehitysmaakulttuureista, joissa poltetaan edelleen noitia, kivitetään, pakkonaitetaan ja kunniamurhataan naisia. Joissa sanotaan ei sivistykselle; tasa-arvolle, demokratialle, sananvapaudelle ja ihmisoikeuksille ylipäänsä.
Tiede, kehitys ja taide ovat noissa olemattomia. Ihmisten narratiivi on uskonto, ikiaikaiset perinteet ja pakolla väkerretty ylisuuri perhe.
Meillä eurooppalaisilla on vain tämä yksi hauras eurooppa, joka ei ole mikään itsestäänselvyys - ei tarvitse kuin katsoa kehitysmaita ym. muslimimaita, millaisia helvetinloukkoja ne ovat nimenomaan kulttuurinsa hedelminä.
Muslimeilla on jo omat maansa, pysyisivät niissä. Eikä meidän tosiaan tarvitsisi olla niin helvetin tyhmiä, että ojennamme auttavan kätemme, johon vain syljetään.
Kyllä sille pitäisi jotain tehdä, ja varmasti tehdäänkin, mutta turhan myöhään..
"YHTEENSÄ 18 ihmistä – 17 miestä ja yksi nainen – on saanut tuomion laajassa nuorten naisten hyväksikäyttöskandaalissa, joka on kuohuttanut pohjoisenglantilaista Newcastlen kaupunkia parin vuoden ajan.
Rikosvyyhden tekee erikoiseksi, että sekä tekijät että suuri osa uhreista olivat maahanmuuttajataustaisia. Valtaosa tuomituista on syntynyt Britanniassa, mutta he edustavat maassa asuvia pakistanilaisia, intialaisia, irakilaisia, iranilaisia, bangladeshilaisia ja turkkilaisia yhteisöjä.
Britanniassa on Newcastlen tapausta verrattu Rochdalen ja Rotherhamin hyväksikäyttörinkeihin, joiden paljastumisen yhteydessä silloinen sisäministeri Theresa May syytti paikallisviranomaisia ”institutionalisoituneesta poliittisesta korrektiudesta”. Britanniassa on sen jälkeen keskusteltu kriittisesti siitä, miten rasistiksi leimautumisen pelko voi estää poliisin toimintaa.
NEWCASTLESSA uhrien ja epäiltyjen suuren määrän vuoksi oikeudenkäynti oli jaettu neljään osaan, joista viimeinen saatiin päätökseen tällä viikolla. Tuomioita eri rikoksista on annettu jo lähes sata kaikkiaan 21:lle tekijälle. Tuomiotaan odottaa vielä viisi syytettyä."
Kuka tuonkin uutisen on kirjoittanut ja miten päissään? Ensin on tuomittu 18 ihmistä, mutta sitten lopussa tuomioita eri rikoksista onkin annettu 21 henkilölle..
No, joka tapauksessa - monikulttuuri on rikkaus, ei mulla muuta.
Jatkoa:
"Tällä viikolla päättyneessä oikeudenkäynnissä todisti yhteensä 20 hyväksikäytön kohteeksi joutunutta nuorta naista. Poliisi on tunnistanut kahdessa toisiinsa liittyvässä tutkintaoperaatiossa yli 800 uhria."
"KESKIVIIKKONA päättyneen neljännen oikeudenkäynnin jälkeen laaja esitutkinta-aineisto tuli julkiseksi. Siitä ilmeni, että poliisi oli maksanut 10 000 puntaa alaikäisen raiskaamisesta tuomitulle miehelle. Hän toimi tutkinnassa poliisin tiedonhankkijana."
"
Northumbrian poliisin päällikkö Steve Ashman sanoo BBC:n haastattelussa, että ilman miehen apua he eivät olisi kyenneet hankkimaan tuomioita miehille.
”Me emme olisi yksinkertaisesti kyenneet tähän ilman ponnahduslautaa”, Ashman sanoi.
Poliisin mukaan vinkkimies urkki rikollisten nimiä ja kotiosoitteita sekä kirjasi heidän käyttämiensä autojen rekisterinumeroita."
MIETTIKÄÄPÄ PALJONKO MATUJEN GROOMAUSJENGEJÄ TOIMII PARAIKAA KOKO AJAN TUOLLAKIN, JOISTA POLIISI EI VOI TODISTAA MITÄÄN!!!
Eurooppaa ei voi enään auttaa suvakkijohtajat tuhonneet totaalisestti Ruotsi täysi katastrofi ja moni muukin maaa terroristi soluja ympäriinsä niitä nyt jahdataan suraavat 100 vuotta js Urpot vaan haluaa lisää näitä rikastuttajia.
Ei ole hieno paikka kauaa. Lopettaminen ei todellakaan ole mitenkään huono ajatus:
http://blogit.iltalehti.fi/pauli-vahtera/2017/08/10/kaikkien-pitaa-olla-yhdenvertaisia-lain-edessa/
Tuo teksti pitäisi jokaisen lukea.
Vahterassa on munaa. Mies paikallaan.
Asiaa kirjoittaa, ja kannattaa tosiaan jokaisen lukea, vaikkei olisikaan "Hitler-fani"..
Käytännössä joka päivä saamme lukea uutisista miksi nykyinen maahantunkeutumispolitiikka tulisi todellakin lopettaa:
Alaikäiseksi ilmoittautuneiden yksin saapuneiden turvapaikanhakijoiden todellinen ikä on puhuttanut Pohjoismaissa. Muun muassa Sydsvenskan uutisoi syyskuussa, että Tanskan maahanmuuttoministerin Inger Stöjbergin mukaan kaksi kolmasosaa tutkituista alaikäiseksi ilmoittautuneista turvapaikanhakijoista osoittautuikin ikätestissä täysi-ikäiseksi.
Nyt Suomessa on saatu samansuuntaisia tuloksia. Maahanmuuttoviraston mukaan vuoden 2016 aikana oli tehty maanantaihin 17.10. mennessä 402 ikätestiä. Testatuista turvapaikanhakijoista 268 todettiin vähintään 18-vuotiaaksi. Se on noin 67 prosenttia testatuista.
http://www.is.fi/kotimaa/art-2000001933104.html
Ihmeellisiä kusettajia ja onnenonkijoita tänne lappaa elinikäistyöttömiksi, on todella vaikea keksiä hyviä syitä miksi sellaista sakkia kaipaisimme.
On kyllä varsin merkillinen ajan ilmiö, että suomi tarjoaa täyden ylläpidon seksilomamatkan nuorille miehille, jotka kusettavat taustatarinansa, ikänsä ja identiteettinsä.
Pelkkiä nuoria miehiä lappaa maahan, joten yhä useampi suomalainen nuori mies jää nuolemaan näppejään.
No Bryselin mafiahan loisia tänne lappaa, meidän omilla veroeuroilla. Komissaarit tunkee rahaa sorroksen matuntuonti järjestöille., 6 miljardia on varastettu kassasata joka vuosi. Yksi byrokraatti alkoi tutkia kerran, mihin rahat katoaa kassasta, erotettiin heti, siihen loppui tutkinnat. Lukekaa "agenda 21 ja Kalergi suunnitelma" . Ei tarvitse sitten jatkuvasti ihmetellä miksi matuja pakkotodaan.
Olen myös eurooppalaisen Euroopan ja suomalaisen Suomen kannalla. Ne ovat paljon parempia, kuin mitä muualta on tarjolla.
"Nöyrä kiitos Ihantalan sankareille isänmaamme itsenäisyyden ja suomalaisen elämänmuodon säilymisestä." (Ihantalan ihme, Yle Areena, 30.7.2017)
"Suomi on puolustamisen arvoinen maa ja sen ainoa puolustaja on Suomen oma kansa." (Adolf Ehrnrooth, jalkaväenkenraali)
Eipä se kenenkään järkeen käy vähääkään, miksi suomesta ja euroopasta pitää väkisin leipoa muslimivaltioita... muslimeilla on jo olemassa omat lukuisat maansa, jotka ovat pilanneet.
Suomen ja lähes koko EU:n maahantunkeutumispolitiikka on järjetöntä, mieletöntä, typerää, kamalaa idiotismia ja erittäin haitallista meille itsellemme! Miten vaivuimme tällaisiksi ääliöhölmöläisiksi? Miten Sipilä ja Orpo saataisiin vaihtoon, ennen kuin maamme tulee kokonaan miehitetyksi? Islamin kätyrit ja kaikki maahantunkeutujat pitää poistaa Suomesta!
Vaikka me kaikki Suomen kansalaiset haluaisimme eroon muslimeista niin me ei voida tehdä yhtään mitään niin kauan kun meillä on nämä Niinistöt ja Sipilät poliitikkoina. Tämän hetkiset poliitikot ihailee holtitonta maahanmuuttoa.
Presidentinvaaleissa nyt sitten jokaisen pitää äänestää sellaista henkilöä joka varmasti haluaa stopin tähän musutukseen.
Niin tehdään ja seuraavaksi eduskuntavaaleissa, mutta on se vaan pirullista, ettei asioita saada mitenkään nopeammin järjestykseen. Lopputulos on jo nyt kallis ja viheliäinen. Tälle pitäisi jo pistää stoppi, sillä aika vain pahentaa tilannetta!
Hyvä huomio ja vertaus:
Toisenlainen tapa tarkastella kynnyksiä ja rajoja voisi tuoda vastauksen väitteeseen, että kaikki muslimit eivät jatkuvasti ammu ihmisiä baareissa ja, että jokainen turkkilainen ei mene niin pitkälle, että pumppaa sisarensa täyteen lyijyä, koska tämä ei suostu naimisiin sen miehen kanssa, jolle vanhemmat ovat hänet luvanneet.
Mikäli ajattelemme järkevyyttä ja mielipuolisuutta yhdestä kymmeneen jaotellun mittakupin pohjana ja huippuna ja oletamme, että yhdeksikön tasolla ihminen alkaa viuhtomaan käsillään ja kymmenessä hän on tasolla, jolla ollaan valmiita tappamaan, niin silloin on loogista, että se jonka normaali tila on korkeammalla, sanotaan vaikka kahdeksassa, saavuttaa kympin paljon nopeammin kuin sellainen, jonka normaali tila lepää kahden tasolla.
Jos molempien tila nousee kahdella asteella toinen hyppii seinille (tarpeeksi mielipuolisena raivosta murhaamaan) ja toinen on vain siirtynyt tasolta kaksi tasolle neljä.
Kuuma vesi on paljon helpommin lämmitettävissä kiehumispisteeseen kuin kylmä.
Tämä sama mielipuolisuusskaala on sovellettavissa kansakuntien keskimääräiseen käytökseen.
Hollantilaiset ovat luultavasti keskimäärin noin tasolla 2, skandinaavit tasolla 1, ja iranilaisten keskitaso on reilu 9 muiden muslimimaiden ollessa tasolla 8.
Tämä ei merkitse, että rentoja ja säädyllisiä muslimeja ei olisi. Totta kai on, ehkä jopa säädyllisempiä kuin hollantilaiset, mutta kansat joiden joukossa on kourallinen järkeviä ihmisiä fanaatikkojen joukossa eivät ole samanlaisia kuin kansat, joiden joukossa on vain kourallinen fanaatikkoja järkevien ihmisten seassa.
http://hiljaistapohdintaa.blogspot.fi/2012/12/alankomaiden-tuho.html
Viimeisin taistelu Matuja vastaan käytiin Tali-Ihantalassa.