Ajatus, joka huvittaa minua

totuus-

Minusta on jännä ajatus että todellisuudessa tällä penetraattori Bicky Royal -miehellä on poikuus tallella :)

9

291

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • DarkFear_off

      Niin onkin, sillä 7 mielisairauden peris ei ole naisen päälle koskaan päässyt ähkimään:)))))))))))))))))

      • matti_penis

        Eikä se nyt kerkiäskään naisiin kun on 10 hahmon pyörittämishomma tällä palstalla 8D


      • MinnaIiisa

        Seitsemän tuntuu yllättävän pieneltä määrältä ko henkilön kohdalla 🤔


      • Niin, mulla on poikuus tallella, mutta eikö ketjun aihe ollut Bicky Royal mies eli itse Tatuoitukaluinen Penetraattori? Hänellähän on ollut ties kuinka paljon naisia ja Janican kanssa jopa oma poika.

        Yrittäkää mokomat skitsofreenikot erottaa kaksi (tai useampi) eri henkilöä toisistaan!


      • MunamankeIi
        Totuus2017Official kirjoitti:

        Niin, mulla on poikuus tallella, mutta eikö ketjun aihe ollut Bicky Royal mies eli itse Tatuoitukaluinen Penetraattori? Hänellähän on ollut ties kuinka paljon naisia ja Janican kanssa jopa oma poika.

        Yrittäkää mokomat skitsofreenikot erottaa kaksi (tai useampi) eri henkilöä toisistaan!

        Heh heh, hyvä läppä :D
        Oletko keksinyt bicky-hahmolle tatskamunan, koska itselläsi on prinssinakki, johon ei tatskoja mahdu?:)))


      • MunamankeIi kirjoitti:

        Heh heh, hyvä läppä :D
        Oletko keksinyt bicky-hahmolle tatskamunan, koska itselläsi on prinssinakki, johon ei tatskoja mahdu?:)))

        En mä ole kyllä keksinyt kenellekään yhtään mitään eikä mulla todellakaan ole mitään prinssinakkia. Tai no sen verran täytyy kyllä tunnustaa että itse Bicky Royal miehellä on isompi, sillä olen nähnyt sen Impivaaran uimahallin suihkutiloissa ja saunassa. Mutta hän nyt onkin tatuoitukaluinen penetraattori, joka on reenannut penislihaksiaan ahkerasti :))))))))


    • Lääkelehtinen

      Bicky Royal-mies on belgialainen näyttelijä, joka esiintyy bicky royal-hampurilaismainoksessa. Periaatteen mies on ominut hahmon ja pistänyt sen jopa puhumaan suomea ;)

    • Mä olen elävä todiste siitä että mun faijalla ei ole poikuus tallella

      • Periksen_äiti

        Tarkasti ottaen olet todiste mielisairaan ätmin periksen mielikuvituksesta :)


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      67
      2277
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2182
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1478
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      20
      1282
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1242
    6. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      120
      1164
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      969
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      959
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      909
    Aihe