Kohta on USASSA piru irti.Kun se päivä koittaa että Trump joutuu Clintonin klaanin (lue Eliitin)ulosajetuksi,on Amerikassa sisällissota.Keskilännen tosimiehet lähtee silloin liikkeelle ja niitä poikia ei pysäytä pirukaan!Toisaalta hyvä.Roistovaltio saa arvoisensa lopun.Tappavat toisiaan.
Trump yritetään heivata sivuun!
näinKulisseissaPuhutaan
10307
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Trumpin tilalle tulee vain mike pence joka on kyllä todella konservatiivinen eikä sen ihmeempää käy vaikka soros kuinka laitaa rahaa liberaalien antifa riehumisiin ei tule "sisällissotaa".
Ei muutako kansalliskaarti kaduille niin loppuu hillumiset?
"soros,liberaalit,antifa" - kyllä sinä elät jossain fantasiamaailmassasi.
Liberaaleiksi ne itseään kutsuvat vaikka huivit namalla kuitenkin rihuvat kuten antifa. Rihumista on antifalla jatkunut koko ajan vaalien jälkeen viedoita on satoja ja satoja eli ei ole fantasiaa ja soros kustansi näille kyytejä ja kylttejä jotka heille tuotiin suoraan paikanpäälle kaikki tämä on kyllä yleistä tietoa.
Trump ja sen rikkaat kaverit ovat kyllä se eliitti, kyllä puupäille upposi Trumpin valheet kevyesti.
Näin juuri =)
Mitä valheet?
Keskilännen tosimiehet joutuu pian USA;n armeijan uhreiksi, jos yrittää sisällissotaa.
Siinä käy niin, että entiset etelävaltiot, eli konfederaatti jättää USA:n ja isänmaalliset punaniskat perustavat sille alueelle oman valtionsa. Samassa rytäkässä Kalifornia ja Alaska itsenäistyvät, tosin Alaska saattaa liittyä heti takaisin osaksi Venäjää.
Perehtykää asiaan Jenkeissä on varauduttu sisäiseen kaaokseen jo vuosikymmeniä?