Nuori nainen

taikkua-tekee-mieli

Hei, ollen jo vanha mies. 66v. Voisinko saada nuoren kauniin taikun puolisokseni?

11

274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sieltälöytyy

      Mene vain thaikkuihin, niin siellä nuoret likat kirkuu kun saa sinun ikäisen miehen kumppanikseen.
      Ne kuulemma tykkää tuollaisista vanhoista luumuista, en tiedä miksi.

    • huoratRahanPeräs

      Jos on rahaa, niin saat.

      • Raaka-_-Watson

        Jos on paalua niin ei tarvitse mennä taikamaahan hakemaan piparia, ihan kotisuomests lohkeaa.


      • veio4
        Raaka-_-Watson kirjoitti:

        Jos on paalua niin ei tarvitse mennä taikamaahan hakemaan piparia, ihan kotisuomests lohkeaa.

        Rahalla saa vain maksullisia naisia. Kuka saastuttaisi itsensä sellaisten kanssa. No, tietysti joku saastunut, mutta.......


    • taikkua-tekee-mieli

      Kyllä saa. Olen käynyt panemassa itseäni 40v. nuorempaa suomalaista naista, mutta maksaa täytyy. Olis mukava, kun olis oma seksiorja ja piika kotona. Maksaahan senkin ylläpito, mutta ilmaista pillua ei ole.

      • Voivoivoivoivoi

        Kyllä sä oletkin sitten kova jätkä.


      • äääliöööööö

        ahahahahaha joudut maksamaan kun naiset kokevat sinut ääliöksi ja vastenmieliseksi. Siis kelpaat vaan maksulliselle.


      • Harmillista
        äääliöööööö kirjoitti:

        ahahahahaha joudut maksamaan kun naiset kokevat sinut ääliöksi ja vastenmieliseksi. Siis kelpaat vaan maksulliselle.

        Lääkitykseni on siis kunnossa.
        Kalliiksi tulee kaikki yhteiskunnalle sinun hoitosi.


      • Oksettavamies

        Tämän takia vältän suomiukkoa. Suomiukon naisella ei ole muuta tehtävää kuin elää miestäänaä varten. Suomiukko haluaa kouluttamattoman, tyhmän, jopa vaikeavammaisen tasolla olevan naisen koska silloin ei voi ilmaista itseään. Ja kehtaatte vielä mussuttaa siitä huonosta naisten asemasta. Muslimimies ei ole ikinä valittanut tuollaisesta eikä vaatinut naiselta tuollaista.


      • kerrohanääliö
        Oksettavamies kirjoitti:

        Tämän takia vältän suomiukkoa. Suomiukon naisella ei ole muuta tehtävää kuin elää miestäänaä varten. Suomiukko haluaa kouluttamattoman, tyhmän, jopa vaikeavammaisen tasolla olevan naisen koska silloin ei voi ilmaista itseään. Ja kehtaatte vielä mussuttaa siitä huonosta naisten asemasta. Muslimimies ei ole ikinä valittanut tuollaisesta eikä vaatinut naiselta tuollaista.

        Johan taas sekopää muslimiakka aloitti tämän päivän messun. Jos muslimimies on niin ihana kuin väität, niin miksi ne ajaa autolla naisten ja lasten päälle, sinähän olet koko ajan väittänyt miten miten muslimimies suojelee naisia.


    • ChinaDragon

      Ne ovat vain poikkeustapauksia, niitä jotka panevat vaikka vanhaa läskiä kurppaa saadakseen jotain turvaa elämässään, pelivaraa. Ystävälläni on koira, se on kiltti. Kuseekin vain kolme kertaa päivässä ja häntä heiluu, teki isäntä mitä tahansa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      84
      3492
    2. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      25
      2033
    3. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      194
      1941
    4. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      343
      1362
    5. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      86
      1333
    6. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      89
      1137
    7. Varoitus kyläläisille Suomussalmella

      Paikkakunnalla on ilmennyt huolestuttavaa toimintaa jossa kaksi aikuista miestä ( Dimitri ja Teemu ) on syyllistynyt nuo
      Suomussalmi
      13
      962
    8. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      82
      953
    9. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      23
      855
    10. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

      Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
      Ikävä
      61
      790
    Aihe