Tatuoidut auttoivat Turussa

Käsivarsissa kaikilla tatuointeja.
4120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oliko myös penisvarret tatuoitu?

1Äänestä

Jännää että Turussa ei nähtävästi yksittäiset ihmiset olleet auttajina, vaan asialla olivat erilaisten kansanryhmien edustajat.

3Äänestä

Nyt mamut saa pillua koska auttoivat naisia. Ätmit jää edelleen ilman pillua koska eivät tehneet mitään.

1Äänestä
  • Koska te oikein opitte, että kannatta joskus tehdäkin jotakin, eikä vain toljottaa suu auki, jos haluatte sitä pimpsa?

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


huomasittekoss kirjoitti:

Käsivarsissa kaikilla tatuointeja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu