Avopuoliso koskettelee baareissa muita

litto22

Moi,

Olen ottanut asian puheeksi hänen kanssaan monta kertaa ja joka kerta lupaa olla toistamatta uudestaan. Isojakin tappeluita siitä käyty ja kuvitellut, että on mennyt perille ettei sellainen käy päinsä.

En puhu siis mistään perseen puristelusta, mutta sellaisesta "ohi mennen" kropan tunnustelusta. Ja kun sitä olen nähnyt useampaan otteeseen on alkanut se häiritsemään. Tämä tapahtuu ainoastaan, kun hän on kännissä.

Mitä voin oikein tehdä, kun vaikka kaikesta puhumisesta ja lupauksista huolimatta on vaikea luottaa häneen ettei toistaisi, kun yksin kavereiden kanssa baariin lähtee.

2

249

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tarjoaparasta

      Menitkö petturin kanssa yhteen petturikumppanina? Eikö tuo ole aika kiihottavaa, että voitit hänet itsellesi.. vähäksi aikaa.

    • Oppeliini1

      Oletteko todellakin henkisesti niin köyhiä että virkistykseenne on haettava räkälöistä ja kännäämällä?
      Onko tuo elämänne ainoa ilonaihe kun sitten saate kunnolla riidellä?

      Onko koskaan pieneen mieleenne eksynyt ajatusta että elämässä on paljon korkeatasoisempaa ajattelemista ja tekemistä kuin typrä kännääminen ja sen mukana huolellisesti ja harkiten käyttäytyä kuin idiootit?!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      152
      14486
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      40
      8326
    3. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      48
      6082
    4. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      170
      5685
    5. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      312
      4447
    6. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      69
      4327
    7. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      58
      4080
    8. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      26
      3975
    9. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      115
      3730
    10. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      69
      2713
    Aihe