Pakkohan minun on sinusta irti päästää

.ikinä en oisi kuvitellut että tuntematon ihminen aiheuttaa näin paljon minulle tunnekuohua..
6196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

myönnän otan aika monia hermoon. anteeksi.

Äänestä
  • Aloittaja

    Niinkö...tuskin nyt hän kumminkaan..mut kiitos piristyksen yrityksestä.

    Äänestä

kuinka tuntematon?

Äänestä
  • Aloittaja

    No..mitä tuohon nyt sanois..tiedän hänet mutta en voi sanoa tuntevani.

    Äänestä

Onko nimi LP ¤ liikkuva poliisi?

Äänestä
  • Aloittaja

    Miten se tähän liittyis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_11738248 kirjoitti:

.ikinä en oisi kuvitellut että tuntematon ihminen aiheuttaa näin paljon minulle tunnekuohua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu