Miten saisin tyttöystävän kun oon huono tyttöjen kaa ??😅
miten saan tyttöystävän kun olen vasta 13
5
210
Vastaukset
- hehehe6869
tinder
- dsjflk
Tee sen kaa duunii ja sit vaik snäppää sille. Kyl se sitten pikkuhiljaa alkaa pitään susta ;)
- zzzzr
Suttaa naamas mustaksi.
- Kiltti-ja-kunnollinen
Ala polttaa tupakkaa, ala varastaa kaupasta, ala juomaan kaljaa, ole ilkeä tytöille niin tytöt kiinnostuu susta heti. Hyvällä käytöksellä et tyttöjä saa koskaan.
- muutama_niksi
Vähemmän tietokonepelien kanssa seurustelua ja puhelimen selausta. Panosta fyysiseen kuntoosi. Likat tykkää kavereista jotka pitävät fysiiikastansa huolta. Ei tarte olla bodari mutta hyvässä ryhdikkäässä sheipissä on hyvä olla. Hanki riittävä kaveriverkosto. Jos sinulla on kaveriverkosto, niin sehän tekee sinusta herkkupalan tyttöjen silmissä. Jos hiippailet yksin seinänvierustoja nenääsi kaivaen, niin eihän ne tytöt vilkaisekaan. Panosta ulkonäköösi. Vaatteet ja tukka. Kyse on siitä arvosta mitä sinusta henkii ulos. Jos vaatteesi roikkuvat niin olet varmasti out. Itseluottamus, päättäväisyys,riskinottokyky. Likat tykkää valtavasti kavereista jotka säteilevät itseluottamusta. Ja pärjääthän koulussa myös. Jos aina menet rimaa hipoen, niin näytät tyhmältä myös. Nosta leukaasi sentin verran ylöspäin. Sillä on uskomaton vaikutus sekä itseesi että ympärilläsi oleviin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1535234
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413273- 2483122
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442658- 361824
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?271615Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411566- 161457
- 231437
- 241347