Eli oon 19v jätkä ja tutustuin netissä noin kuukaus sit yhteen kivaan tyttöön, ja sit jatkettii jubailua watsapissa ja parin viikon jälkeen uskaltauduttiin tapaamaankin toisemme. No nyt tää tyttö kovasti haluais alottaa suhteen ja miks en mäkin kun ihan kiinnostava ja kuuma pakkaus :p. Mutta kun tavattiin tos viikonloppuna ja sit juteltiin tosissaa oisko meistä sellaseen suhteeseen ni tää tyttö sano et sille ois välttämätöntä et mä pitäisin siveyslukkoo ja pelkästää sillä ois siihen avaimet. Sillä se kuulema varmistas, mun uskollisuuden näin alkuun etten oo toisten muijien kans. No toisaalt mua kiihottaa sellanen et ois oikeesti tyty-yde joka haluis sillee sitoutua, mut onks se sairasta ja naurettasko mulle kaverijengis? Ja toisaalta pitäishän toisen sanaan sentää uskoo ja rakentaa sitä kautta luottamusta? No nyt oon miettiny tätä juttuu pari päivää ja pitäis varmaa päättää aletaanko seukata sillee, ettei vaa tapailla.
Tyttöystävällä luottamuksen puute?
4
200
Vastaukset
- N21v
Kuulostaa kyllä pahasti takertuvalta tytöltä. Vaarana se että on todella kontrolloiva, mustasukkainen ja omistava suhteessa (haluaa koko ajan viettää aikaa kanssasi eikä anna sinun mennä omia menojasi).
- oppeliini1
Tyttö kuulosta tosi pahasti vinksahtaneelta! Te olette nippa nappa "hyvän päivän" tuttuja ja tyttö alkaa vaatimaan, edes kehtaa ehdottaa! mitään noin intiimiä! Edes vitsinä se on täysin mauton ja asiaankuulumaton! Jopa kolmannellavuosituhannella!!!
Kuulehan kaveri, terveaivoisempiakin tyttöjä on Suomi pullollaan. Lopeta tuon tytön kanssa yhteydenpito nyt heti! Muuten se saa liian paljon pahaa aikaan nuoressa elämässäsi.
vain poista se some-palstoiltasi ja ILMOITA että sittenkin parempi että ettette enää pidä yhteyttä.
Tuo vaatii rohkeutta, mutta sinun on tehtävä se. - ddrhxdth
Jos ajatus kiihottaa sinua, niin why not? Muista vain kertoa naiselle omat rajasi ja varmista, että hän kunnioittaa niitä. Olet saattanut löytää elämäsi dominan.
- 12kkko
Mutta pidä lukon vara-avaimet itselläsi, niin joskus sitten ei tarvitse lukkoseppää kun muija ei enää halua sinua nähdä! Totta puhuen itse en suhteeseen alkaisi, tuo on sairaalloista mustasukkaisuutta. Haluan kumppanini luottavan minuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san2783462Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell211913Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.301561- 841441
- 1381093
- 811034
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.671003Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.90865Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61727Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗51716