minulla 23v vammainen poika jonka tekee mieli seksiä ja olen päättänyt että hankkisin sille naisen niin mistä saisi luotettavia seksiseuralaisia tinderistä suomi24 treffit vai iskurista eli mistä noista laadukkaimmat luotettavimmat ja osaavimmat naiset ja entä halvimmat ja saako halvalla hyvää ja siitä hyvä että voi tilata naisen suoraan kotiin ettei tarvitse mennä hotelleihin ja tulevatko seksiseuralaiset selvänä vai onko juovuksissa tai huumeissa mutta poikani on aika kokea nainen
kysyisin äitinä neuvoa
könsikäs.kuumana
13260
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Seksitreffit on paras, hinta on 80/120€= 30min paikkakunnasta riippuen, mutta suosittelen jotain thai-hierontaa mieluummin, ja maksaa sille lisäpalveluna.
Oletko välimerkittömän miehen äiti? :)
Halvalla saa vain ruman huoran eli jonkun tsekkiläisen koska niitä on suomessa paljon. Hyvännäköinen suomi maksullinen maksaa 300-500 euroa. Seksiseuralaiset on selviä, haisevat kyllä röökiltä ettei kannata suudella. Minä laittaisin ilmoituksen suomi24 onko prostituutio väärin palstalle. Iskurissa on kaikki lihavat ja rumat naiset, laatu huono.
Katsokaa nimimerkkiä!!Kirjoittaako vammaisen pojan äiti tuolla tavalla? Hinnoista yms. Enpä usko.
Se vammainen poika tässä taitaa äitinään esiintyä.
se mietityttää kun nainen tulee kotiin ja tekee työnsä niin entä sen jälkeen onko vaarana että omaisuusrikokset alkavat eli kotimurrot tai ruvetaan kiristämään tai uhkaillaan minun ja poikani terveyttä ja rupeaako ala maailman väki lappaamaan autoja rikotaan ja varastetaan yms
Hölmö ajatus, että nainen ensin kiltisti runkkaisi ja vasta sitten rötöstelisi..
Sori välimerkitön mies, mutta et ole enää hauska.
Jokainen nainen voi olla maksullinen. Se kiltti naapurintyttö joka on töissä s-marketissa voi olla maksullinen nainen. Täällä missä asun niin alkon myyjä oli maksullinen nainen. Todella hyvännäköinen josta ei varmaan arvannut mitä tekee iltaisin.
Oliko se se Alkon myyjä jolla oli ilmoitustaululla puhelinnumero ja perseen taksa kulloisellekin päivälle eriteltynä?
Iskurista varmaan helpoiten saisi maksullisen mutta laatu voi olla huonoo kun ei ne naiset siellä mitään kauniita ole. Kannattaa vastailla siellä naisille tai sitten seksitreffit.fi
Kertoo vaan suoraan mitä haluaa, normiseksiä, maksullinen laittaa omia hetoja, paljonko veloittaa, kumia pitää käyttää ja sitten voikin jo aikaa varailla.
Täytyy myöntää, että olen aina epäillytkin välimerkittömän miehen olevan kehitysvammainen. Mahdollisesti Downin syndrooma?
Antaisin asian olla ja poika kyllä kerkiää seksiasioihin tutustua ihan luonnostaan kun omissa ympyröissään hengailee. Varmasti on aika paljon toimintaa järjestetty ihan yhteiskunnan puolelta joissa vammaiset tytöt ja pojat ovat tekemisissä keskenään kaikenlaisten ryhmien ja aktiviteettien puitteissa. (Leirejä ym.)
Itse olen ei vammainen mutta ensimmäinen seksikertani oli kun olin 29 vuotias. Kyllä poikasi kerkiää vielä, ja kun tapahtuu luonnollisesti ja pojan yksityisyyttä kunnioittaen, tulee koko asenne seksiin oikeammille raiteille.