Kun nyt presidenttimme ikä on 69 ja hänen vaimonsa puskee neljännelle kymmenennelleen ikävuodelle, olisiko mahdotonta, että tuleva vaalivauva olisikin jonkun muun siittämä kuin arvojohtamme?
Sauli ja vaalivauva
16
246
Vastaukset
- rahaa.eiole
tuostaha huomaa vaan että 30-40 naiste oikeasti haluaa antaa tavara ja lisääntyä vasta kun samoin ku viini paranee vanhetessaa, vanha mies tuottaa parempia siittiöitä..
kumma vaan että ei köyhät miehet kelpaa ja se loppuu se kelpaaminen jo n.30 jälkeen..
sitä alempana miehet on hieman juoksutettavissa Jussi Halla-aho ja Touko Aalto on epäiltyjen listan kärjessä. Pekka Haavisto ei ole.
- Naisasialooser11
Touko Aalto ei pane parasta ennen päiväyksen ohittaneita eli yli 25v naisia.
Voinemme kaikki olla yhtä mieltä. Pekka haavistoa ei ole vaalivauvasta kiittäminen.
- kaisanoasaa
Kyllä minä hymyilisin jos se vauva olisikin mulatti. Olisi siinä Jennillä selittämistä Salelle.
- 876
Mutta sinä et pääse hymyilemään.
- Ala-arvoinenaloitus
... neljännelle kymmenennelle ikävuodelleen ...
Vaalivauva kortti..
Pekka Haavistolla on ensimmäinen homo pressana kortti.. Suvakit äänestää pekkaa.- hän-ei-pekka-äänestä
Miellyttävät ihmiset äänestävät Pekkaa. Minulla on naapurina kaljupää elämänkoululainen, joka mölisee viikonloput ja tappelee akkansa kanssa. Hän ei varmaan äänestä Pekkaa.
hän-ei-pekka-äänestä kirjoitti:
Miellyttävät ihmiset äänestävät Pekkaa. Minulla on naapurina kaljupää elämänkoululainen, joka mölisee viikonloput ja tappelee akkansa kanssa. Hän ei varmaan äänestä Pekkaa.
No joo en varmasti äänestä Pekkaa!
- pinseteilläisäksi
Eiköhän tuo vauva ole tehty koeputkessa.
- jdfjjfkjk
Raskaaksi tulemiseen tarvitaan vain yksi siittiö ja miehen kivespussissa niitä on satoja miljoonia. Jos Niinistön ja Haukion raskaudessa on käytetty ns. donor-hoitoja; syystä koska raskaus omilla sukusoluilla (munasolut tai siittiöt) ei onnistu, tuloksen näkee helmikuussa vauvan ulkonäöstä :)
Tuttavapiirissäni on useampia tapauksia, joissa nainen on miestään noin 20 vuotta nuorempi ja vaikka miehet jo reippaasti yli 60-vuotiaita he ovat saaneet vauvan ihan omilla sukusoluillaan.
Tärkeintä lapsen kannalta on se että on toivottu ja rakastettu! - carla100
juu lääketiede auttaa... koeputkessa ....tekniikka on upea...kuuluu ammattiin tietää
- Kaisanoasaa
Ei sale anna jennin tapailla muita miehiä. Ärsyttää nyt jo se että sen vauvan pärstän kuvia tulee olee joka lehdessä, ihan kun se olisi joku tärkeäkin uutinen.
- nuorisauli
No mutta täällähän hehkutetaan että mies on lisääntymiskykyinen vielä satavuotiaana.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242391Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3441997Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä251866Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o101673Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581488Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121022Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181009- 63865
- 55860
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2808