Brussels Mobil Expo 13-17/10/2017

BrusselsExpo

Hyvin motivoitunut lentolippujen metsästäjä ehtii vielä poiketa à la extempore, varsin suuressa Mobil-Karavaani-näyttelyssä Brysselissä uutuuksia katselemassa, lyhyt lentoaika ;-)

13 – 17 octobre 2017 - Heures d’ouverture: 10h – 18h

* http://www.mobicar.be/fr/mobicar-2017/exposants/#news

Vaikka ranskankieli ei taipuisi, niin linkin listoista näkee miten suuri joukko eri valmistajia on sinne ständinsä asettanut.

1

108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • BrusselsExpo

      Pahoittelut. Viestin piti menemän tuonne karavaanari-osiolle ja tuli tänne tuplana.

      Lisäksi aloituksien läpi saamisesta on tullut suoranaista painajaista sitten sen kun tuo Googlen sponsoroima kuvavarmennesysteemi tuli s24:lle omine seuranta-spy-kilkkeineen.

      Saa yrittää kymmennenkin kertaa ja aina tulee punaisella ilmoitus, että varmenneaika umpeutunut ja tulee klikkaila varmennekuvat uudestaan. Sitten tulee noita tupliakin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      91
      7191
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      27
      7119
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      119
      6448
    4. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      97
      5558
    5. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5434
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      65
      5265
    7. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      55
      5240
    8. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      3
      5194
    9. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      43
      5148
    10. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4646
    Aihe