Oletteko palanneet eron jälkeen yhteen? Mitkä olivat eroon johtaneet syyt?
Kumman aloitteesta ero tuli?
Olitteko eron aikana tekemisissä?
Kuinka kauan ero kesti?
Kumman aloitteesta yhteenpaluu?
Oletteko pysyneet yhdessä?
Yhteenpaluu?
7
1902
Vastaukset
- väliaikaista_vain
Oletteko palanneet eron jälkeen yhteen? Mitkä olivat eroon johtaneet syyt?
Kumman aloitteesta ero tuli?
Olitteko eron aikana tekemisissä?
Kuinka kauan ero kesti?
Kumman aloitteesta yhteenpaluu?
Oletteko pysyneet yhdessä?
-olemme, mustasukkaisuus, alkoholi
-naisen
-oltiin
-naisen
-olemme- elissabeth
Ollaan joo. Sitte taas erottu. Melkoista karuselliä on ollut ja näkyy jatkuvan.
Sen enempää syväluotaamatta.
Huhuh vaan. - niinsevaanmenee
Ei kannata jatkaa mustasukkaiset ja alkoholistit ei muutu.
- näinmeilläkin
Kyllä ollaan ja eron aikana ei kyetty olemaan edes oikeasti erossa. Joka päivä puhelin kourassa jne. Hyvin on mennyt paluun jälkeen ne virheet ja erheet joita teimme ovat unohtuneet täysin eikä niitä enään ole. Luottamus palasi muutaman kk kuluttua. Hyvin se onnistui ja olemme onnellisia. Käytiin läpi kaikki ja aloitettiin uudelta pöydältä.
- niinsevaanmenee
Voihan ne lakasta pöydän alle hetkeksi sekä poistaa tietoisesti mielestä, luvata ja vannoa, mutta pettäjä käyttää samaa korttia uudelleen aina.
- kokemusta_on4
Asumuserosta on kokemusta ja se tuli muijan taholta, keräsin kampetta ja oleilin äidin luona kun tilaa, Muija soitti muutaman kerran ja sitten halusi että tulen kotiin, oli kuulemma miehen tarvetta jo kovin. Eka iltana oli jo seksiä eron jälkeen, sekin aloite muijan toimesta. Ehkä oli vähän nihkeää ollut, se kai breikin syy.
- Aaaakkoset
En. Kerran kun perseensä kääntää niin paikkansa menettää👍
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1577236
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505996- 1535294
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.484737Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554078- 723291
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.633249Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m253052- 472477
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢182389