Mielestäni paras kokemus ja asiantuntemus on yazkalla! Tämä on minun mielipiteeni asiasta. Kertokaa omia mielipiteitänne Harnessilla asioinnista ja kuka teidät on lävistänyt!? Minulla on napakoru ja lävistäjänä oli baawo. Käykää katsomassa yazkan sivuja, mahtavat ja hyvät ohjeet! http://www.yazka.com
Luotan yazkaan
ruusu-rinsessa
7751
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onkohan ko paikassa asiakaspula kun täytyy mainontaa työntää tännekin. Vai saako joka kehumailista euroja pois lävärin hinnasta, on niissä kyllä varaakin.
en menisi minnekkään muualle lävistettäväksi!!
olen sieltä hakenut 2 huuliläväriä, ensimmäisen laittoi yazka, toisen baawo.
kumpikaan ei turvonnut juuri yhtään ja olivat juuri oikeassa paikassa. :)
Ite oon laittanu yazkalla ja turussa skin creftissa. Molemmissa erittäin hyvä palvelu=) mutta kyllä varmaan yazka oli parempi. Mulle laitto kielilävärin ite yazka ja huuleen baawo.
Juuh, Harnessista on hyviä kokemuksia mullakin. Olen napa- ja kulmakoruni ottanut siellä. Yazka ne kummatkin laittoi. Ja tuolle joka mainonnasta puhui: En tosiaan usko että niin tasokkaassa paikassa kuin harness bodypiercing olisi pulaa asiakkaista. Lävistyspalstalla saa kehua hyväksi havaitsemaansa lävistäjää, jotta muutkin hyvää lävistäjää etsivät löytäisivät paikan, vai? Yazkan ammattitaito ja kokemus nyt vaan sattuu olemaan aika kiistaton.
Onko muilla kokemuksia yazkan lävistysliikkeestä?
Hyvät sivut. Pitääkin lueskella tarkemmin.
Outoa valittaa mainostamisesta jos joku vain jakaa mielipiteensä. Ja hyväähän saa mainostaa. ;)
Hieman ohi aiheen, mutta...
http://www.fabulousparadise.com/wormz/
Tietoa lisää, mitenkään itse liikkettä mainostamatta.
Paratiisi!
Mahtavat määrät plugeja/tunneleita/tubeja/ym. venytyskamaa. :o