Tää ätminä eläminen on ihan turhaa!!!

Vois vaikka tappaa itseni, ketään sukulaista ei kiinnosta vaikka kuolisin. Ne varmaan potkasis minut edemmäksi siitä haisemasta.
4100
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikäli sukulaisiasi ei kiinnosta, jää jäljelle yksi ainoa ketä kiinnostaa ja se olet sinä itse. Mikäli he potkisivat sinua edemmäksi, tarvitseeko kokea empatiaa kenkiä kohtaan? Mitä kenkiä sukulaisesi käyttävät ja potkivatko he sisä- vai ulkosyrjällä? Ottavatko vauhtia ja onko jalan liikerata kierrettä lisäävä?

3Äänestä
  • Nehän oikein futiskengillä potkii, ku jalkapallona.

    1Äänestä

Moi

1Äänestä
  • Moro, mitäs jäbä?

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ätminkimies kirjoitti:

Vois vaikka tappaa itseni, ketään sukulaista ei kiinnosta vaikka kuolisin. Ne varmaan potkasis minut edemmäksi siitä haisemasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu