Darkkis ja peris!

En ymmärrä miksi jotkut palstan ätmit on niin masentuneita, kun seuraa näitä kahta neitsytsetää ja näiden kirjoituksia. Voiko kellään mennä enää huonommin kun näillä kahdella sekapäisillä hc-ätmillä? Nyt pää pystyyn, te olette voittajia näiden rinnalla!
12238
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Hei Jope, miten voin aatella ite kun oon kaikki palstan hyvät ystäväni?

2Äänestä

kauniita ja totuudenmukaisia sanoja.

sain pillua viimeksi vuonna saha ja kirves, mutta milloin peris sai pillua... ennen alkuräjähdystä? :)

1Äänestä
  • Periksen vanhemmilla oli narttu koira. Lasketaanko se?

    2Äänestä

  • kuis.on kirjoitti:

    Periksen vanhemmilla oli narttu koira. Lasketaanko se?

    Oli? Naiko peris naisenpuutteessaan sen hengiltä?

    Ei lasketa. Mutta uskon tuon. Peris nai siis jo eläimiä...

    Voisiko sille ihmisjätteelle kenties keksiä oman nimityksen. HC-ATM ei tuntuisi enää riittävän.

    1Äänestä

Onhan darkkisperiksellä laaja liljalaakson itse keksitty suku turvana :)

1Äänestä

1) Se että joillakuilla menee vielä huonommin, ei masennusta helpota. Oma tilanne se on mikä ahdistaa, eikä toisten tilanne sitä miksikään muuta.

2) En ymmärrä miksi Peris tai Darkkis olisi ätmeistä edes toivottomimpia tapauksia. Peris tuntuu elävän joiltain puitteilta ihan hulppeaakin elämää - toimeentulo on riittävä ja taattu, ja varaa on vaikka hienoihin autoihin. Ja Darkkis taas tuntuu muuten yleisesti ottaen tyytyväiseltä elämäänsä. Kuinka monesta muusta ätmistä voi sanoa samaa?

1Äänestä

Mitäpä tähän nyt sanoisi. Se on ihan totta että olen neitsyt. Osittain oman nirsouden ja varsinkin aiemmin tietynlaisen sosiaalisen kömpelyyden takia. Niin ja ennen kaikkea naisten takia, vitun pihtarihuorat!!! 😂Mut ei kai mun ikäinen ansaitse sentään neitsytsedän arvonimeä?

Mutta noin muuten käyttäydyn ihan normaalisti, olen tyytyväinen ulkonäkööni, toimeentulooni yms. Eli palstan ulkopuolella olen paljon muutakin kuin "peris". Ja loppujen lopuksi vietän nykyään aika vähän aikaa palstalla, mut ilmeisesti mun kirjoittamat tai muhun liittyvät jutut herättää huomiota ja siksi aiheuttaa illuusion että palsta = mun elämä.

Ja kyllä mä tiedostan ne kriittisimmät jutut miksi naisasiat tökkii. Asun äidin kanssa, työni ei ole ulospäin mitenkään mediaseksikästä, eikä mun tule käytyä baareissa tai sellaisissa harrastuksissa missä voisi luontevasti tutustua naisiin. Tutustuminen jää oikeastaan arkielämän sattumien sekä somen varaan.

1Äänestä
  • Kannattaisi kulkea ulkona siellä missä on ihmisiä, bicky-satujen kehittämisen sijaan.

    1Äänestä

  • Wwuuw kirjoitti:

    Kannattaisi kulkea ulkona siellä missä on ihmisiä, bicky-satujen kehittämisen sijaan.

    Miksi?

    1Äänestä

  • Yleensä ihmiset harrastaa seksiä ekan kerran teini-iässä. Olet friikki neitsytsetä.

    Äänestä

  • Koeeeee kirjoitti:

    Yleensä ihmiset harrastaa seksiä ekan kerran teini-iässä. Olet friikki neitsytsetä.

    En minäkään harrastanut vielä teini-iässä, ja olen sentään nainen joilta sen uskotaan sentään onnistuvan helpommin.

    1Äänestä

Kun aikaa on kulunut tarpeeksi, peris on 60-vuotias neitsytsetä hc-ätmi palstalla ja varmaan satuilee edelleen samoja juttuja bickyistä ja timpoista.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


aattelepa.ite kirjoitti:

En ymmärrä miksi jotkut palstan ätmit on niin masentuneita, kun seuraa näitä kahta neitsytsetää ja näiden kirjoituksia. Voiko kellään mennä enää huonommin kun näillä kahdella sekapäisillä hc-ätmillä? Nyt pää pystyyn, te olette voittajia näiden rinnalla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu