Näin se on

Nyt sanaton.............
592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sanattomaksi vetää...................

Äänestä

Otan osaa, osaa en.

Äänestä

Niin siinä käy yhä uudestaan. Yksin oleminen todennäköisesti jatkuu loppuelämän ajan, jos mies ei ota yhteyttä esim. viestillä. En pysty enää menemään sellaiseen paikkaan, mikä on järkyttänyt tasapainoani monta kertaa. Kaikella tapaa kammottavat vuodet takana.Olisi saanut jäädä kokematta.

Äänestä

Kuinka Seppo voi auttaa?

Äänestä

Seppo toivottaa hyvää yötä ystävällisesti ihan rauhallisesti vain kaikki kääntyy parhain päin näin. Silmät kiinni laitat ja huomenna kirjeen hälle laitat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SeppoSummit kirjoitti:

Nyt sanaton.............

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu