Nykyihmiset ovat tulleet herkiksi ja allergisiksi kaikille asioille. Seksuaalista häirintää tuntevat yliherkät vanhatpiiat ja muutkin epävarmat ihmiset. Jo pelkkä tuijotus saa aikaan seksuaalisen häirintäimpulssin. Ainahan se on ollut työpaikoilla ja muissakin paikoissa sosiaalisen yhteenkuuluvaisuuden merkki pieni hiplaisu tai muu hellyyden osoitus. Mitä ihmettä ihmiset valitaa, suurin osa kuitenkin pitää pienenstä flirtistä ja koskettelusta ja vähän jännemästäkin seikkailusta. Ainakin viimeistään pikkujouluissa.
Nyt herkkänahkat ja tiukkapipot oikeisiin töihin ja valittaminen pois, ei sitä Suomea saatu sodan jälkeenkään nousuun valittamalla että työkaveri koetti pebaa!
Nyt herkkänahkat ja tiukkapipot oikeisiin töihin ja valittaminen pois, ei sitä Suomea saatu sodan jälkeenkään nousuun valittamalla että työkaveri koetti pebaa!
Vastaukset 2
Vanhimmat
On se tosiaan kumma että jotkut valittaa pienestä perseen puristelusta. Eihän se siitä kulu, piristää päivää. Itsekin toivoisin että joku vähän koettaisi!
Minun kokemuksesta meidän sihteeriköt ainakin pitää pienestä flirtistä ja pikku taputtelustakin.
Hommat sujuu hyvin kun on raikas ilmapiiri. Onhan niitä kitisijöitökin ollut mutta ovat jo siirtyneet muualle, hyvä niin.