Lääkevirastoäänestyksessä Helsinki vain 5 ääntä

Nyt Helsingin EU-eliittiä ja mediaa ottaa päähän kun Helsinki mielletään ikäväksi ja tympeäksi syrjäkyläksi jonne kukaan EU-virkailija ei halua tulla töihin.
373
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka eurooppalainen poliitikko voisi olla niin sekaisin huumepöllyissään, että haluaisi lääkeviraston kaupunkiin jonka pormestarina toimii tapon yrittäjä, varas ja rattijuoppo?

Äänestä

Vain stadilainen idiootti voi pitää Helsinkiä vetovoimaisena. Katukuva on synkkä ja sottainen ja meno kuin hullujen huoneella ennen pillereiden jakoa. Ilmastosta ja hintatasosta ei tarvitse sanoa sen enempää. Suurin osa eurooppalaisista ei edes tiedä Suomen pääkaupungin nimeä tai sijaintia.

Äänestä

Lääkeviraston työntekijät haluavat Amsterdamiin, niin voivat testata omakohtaisesti kannabiksen vaikutusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lärvipaukku-hesalaisille kirjoitti:

Nyt Helsingin EU-eliittiä ja mediaa ottaa päähän kun Helsinki mielletään ikäväksi ja tympeäksi syrjäkyläksi jonne kukaan EU-virkailija ei halua tulla töihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu