I care.....

Mulla on hirvittävän kova ikävä sun lähelle. Toivon niin, että kuulisin sinusta jotain
4176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei sano mitään nämä viestit..

Äänestä

Mikset itse ota yhteyttä?

Äänestä

Olisipa tämä sinulta... miss you

Äänestä

Kylmäkin yksin parvekkeella, kaipaan sun lämpöä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lionking12345 kirjoitti:

Mulla on hirvittävän kova ikävä sun lähelle. Toivon niin, että kuulisin sinusta jotain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu