Mitäs palstan ätminkäiset tietää?

Kohta on taas viikonloppu ja naisia liikkeellä baareissa pikkujoulu hiprakassa. Teillä on siis tilaisuus päästä naisten pöksyihin kun vaan olette rohkeita ja menette juttelee. Muistakaa että naiset etsii aina miestä itselleen eikä ne tykkää yksinelosta.
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varo se on Seksuaalista häirintää voit saada syytteen seuraavana päivänä!!

Äänestä

Tykkääks naiset ätmeistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viinamies- kirjoitti:

Kohta on taas viikonloppu ja naisia liikkeellä baareissa pikkujoulu hiprakassa. Teillä on siis tilaisuus päästä naisten pöksyihin kun vaan olette rohkeita ja menette juttelee. Muistakaa että naiset etsii aina miestä itselleen eikä ne tykkää yksinelosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu