Liikunnallinen tyttöystävä vs. passiivinen

pullan tuoksuinen kotikissa. Mielestäni urheilevilla naisilla on ylivoimaisesti parhaat vartalot, sekä pirteys ja elämänilo kohdillaan. Aktiiviloma naisen kannsa on parasta mitä mies vaan voi toivoa.



https://youtu.be/3PYLnSrP3eE

2

167

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • AktiivisempiEhkä

      Samaa mieltä, itsestään huolta pitävä. Terveet elämän tavat, aktiivisuus on hyvä. Samalla aktivoi omaa tekemistäkin parempaan suuntaan. Välillä voi relaakin, mielekkyyden ehdoilla. Minulle liikunta antaa positiivisuutta arkeen. Ei tarvetta veren maku suussa liikkumiseen.

      • Tottakai mennään heikomman ehdoilla. Riippuliito, sukeltaminen tai laskettelu jossain rinteillä missä on koskematonta lunta, voisi olla juuri sitä tekemistä mikä saa veren virtaamaan, mutta se ei maistu suussa....yksin purjehtiminen jossain Karibialla ei oiken tunnu miltään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      382
      2101
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      63
      1333
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1310
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      137
      1198
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      87
      1119
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      96
      999
    7. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      133
      924
    8. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      880
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      47
      821
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      770
    Aihe