Kaveri aukaisi pakettiauton sivuoven paketti tipahti asfaltillekuormasta, muutenkin epämääräinen läjä puoli autoa täynnä, kiirellä velloi paketteja ja nakeleltiin paketteja pois edestä, ei yhtään huomioutu, että jossain voisi olla särkyvää tavaraa, tapahtuma "huvitti" terveyskeskuksen pihassa.
Kuriiripalvelut Lampinen, mikä firma tämä on?
13
5250
Vastaukset
- SeVoitOllaSinä
ilmoita siitä terkkariin. Tuollaine voi aiheuttaa vielä vaarallisia vahinkoja potilasturvallisuudelle.
- Anonyymi
Hakee kokoajan työntekijöitä. Ei taida olla kovin luotettava työnanataja
- Anonyymi
Palkkoja ei tahdota maksaa ja aamuisin aina kertotaan päivät työt.
- Anonyymi
En voi suositella kenellekään monestakin eri syystä.
- Anonyymi
voisitko kertoa lisää?
- Anonyymi
Jatkuvasti on kuskinpaikkoja auki.Nytkin postinjakajaa autolla hakevat.Suuri on vaihtuvuus
- Anonyymi
Lampisella ei tehdä työvuorolistoja ollenkaan aamulla aina kerrotaan päivän vuorot.
- Anonyymi
Menkää töihin
- Anonyymi
Lampiskan kuskit on kauttaltaan niin hapannaamoja ja niin töykeän oloisia eli siinä joku mättää ja pahoin!!!
- Anonyymi
Todella epäkohteliasta palvelua ja valittavat koko työn ajan ihan kaikesta. Ei ole kiva maksaa satoja euroja tuollaisesta palvelusta.
En suosittele.
- Anonyymi
Jotain on pahasti vialla jos kokoajan haetaan työntekijöitä. Ei hyvästä firmasta ovi käy näin tiheään.
- Anonyymi
Siinä on Suomen Posti visioon hakekaa syitä muualta.
- Anonyymi
...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1496459- 322312
- 1872089
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101333Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.821263- 731067
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241047Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,25987Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44951Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke10838