Muistin vasta nyt että huomenna saa veronpalautuksia kun kuin juttua lehdestä. Hitto minä saan kaksi tonnia palautuksia. No eihän se nyt yksinäisen joulua pelasta mutta onhan se mukavaa että on rahaa vähän säästössä sitten.
Huomenna saa veronpalautuksia
yksinäinen-ätmi
10321
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Veronpalautuksia saavat ne, jotka ovat niitä maksaneetkin.
nyt on koulutetuilla tinderinaisilla kivaa ja vilskettä piisaa kun tinderimiehet saa palautuksia ja firmat poistonsa palautuksina eli nyt tuhlataan ravintoloihin alkoon ja tinderinaisiin niin moni firman toimitusjohtaja ostaa luksus autoja tai vuokraa ja vie koulutettuja tinderinaisia juhlimaan ja rakastelemaan nyt on koulutetuilla naisilla vuoden kohokohta ja pikkujoulujakin on tiedossa eli nyt ei ole kikkelistä ja rahasta pulaa
Saakohan Liljanlaakson Timppa hyvin veronpalautuksia??
Varmaan Timpalla ne veronpalautukset menevät lainojen lyhennykseen, Octavian korjauskuluihin ja perheen elättämistä varten:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ehkä niistä veronpalautuksista jää myös sen verran ylimääräistä, että Timppa voi ostaa itselleen vaikka jotain hyvää ja edullista Prismasta:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Prismaan kannattaa mennä tuhlaamaan kaikki rahansa.
Kysy perikseltä aikooko kirjoittaa timppa-trollihahmolle jotain veronpalautusjuttua.
Eihän Peris liity Timppaan ja hänen perheeseen millään tavalla, vaikka nyt Peris onkin nähnyt joskus Timpan perheineen Prismassa ostoksilla.
Saan rapiat 400 euroa. Sillä saa horon pariksi tunniksi jos alkaa panettaa.
1900 euroa tulossa.
30€ sain, ja haen olutta sillä.
Jaaa joo, pitäiskö lähtee ostaa lahjoja itselle veronpalautuksella. Pitäis kai ostaa veljen lapselle kans joku lahja, se on 5 vuotias poika. Viimeks ostin radio ohjattavan auton joka ei kovin pitkään kestänyt.