Miksiköhän ällötys ukkomiehet roikkuu mun perässä pusikoissa vahtaamassa ja tekemässä jäynää. Luulisi niillä olevan tarpeeksi puuhaa omissa perheissään.
Kun vaihdan maisemaa ei mene kauaa kun joudun toteamaan että taas on joku puskaukko kintereillä. Ne ei välttämättä edes puhu juuri mitään vaikka voi olla jotakin kautta ns tuttuja (naapuri, kaukainen sukulainen tms) ne vaan töllöttää..
Olisiko jollakin ideaa miten tollasista pelkästään rasittavista ukonketkuleista pääsis ihan kokonaan eroon ja sais mieluummin jonkun vapaan miehen kiinnostumaan että voisi alkaa sen kanssa rakentamaan jotakin mielekästä suhdetta. Olisikohan jostakin energiakenttien käsittelyhoidoista apua että vetovoima kohdistuisi onnistuneemmin.
Vetovoiman viilausta
kääntäjäxxx
0
432
Luetuimmat keskustelut
- 1061281
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94908Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31824- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93642- 32635
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18568
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10476