Vihellän vitut muodille!

lekapalveleeminua

Sanon suomalaisena miehenä suoraan, että vihellän vitut kaiken maailman muotihömpötyksille. Itse asiassa vihaan vaatekauppoja! Olen joka ainoan käyttövaatteeni ostanut jo monen vuoden ajan Varustelekasta josta saa säädyllistä kestävää viranomais- ja sotilasvaatetusta halvalla.
Tänään käytin päivän vaatetuksena Jalas Fantom drylock maiharit. mustat sukat, boxerit, mustat Teesar BDU taisteluhousut ja sotilasvyö, musta taktinen turtleneck ja musta M65 takki sekä mustat nahkahanskat. Tyylini on musta, särmä ja aina hyvän näköinen. Ja jos en halua käyttää mustaa niin käytän vielä tummempaa mustaa.

5

686

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Batmankysyy

      Millon meet armeijaan ?

      • Hevartti

        Sivari mikä sivari ! Kunhan kehuskelee :)


    • asdasdadssadadssadasd

      mikäs siinä jos tykkäät hintti olla

    • säälittävä_näky

      Varustelekan armeijavaatteet ovat vielä halvempi vaihtoehto Partioaitan vaellus/retkeilyvaatteille kaupunkikäytössä. Luulee käyttävänsä kestäviä ja laadukkaita vaatteita jotka on ostanut suhteellisen kohtuulliseen hintaan. Samoja kulahtaneita rytkyjä käyttää vielä 10 vuoden päästäkin.

    • Jäämeren_sissi

      Syättekö pojjaat hernesrokkaa pakista ? Tuskin koska tyä taijatten mennä kebabille tai niihin saatana pitserioihin irvistelemään toishillenne . Ripulihan teille keskenkasvuisille tulloo !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      120
      1406
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      131
      1022
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      43
      972
    4. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      97
      727
    5. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      713
    6. Mikä oli vuosi kun tutustuitte?

      🤗
      Ikävä
      32
      675
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      23
      661
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      23
      600
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      553
    10. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      11
      544
    Aihe