Ilman miestä naisen elämässä ei ole murheita. Miksi kärsiä ihmiselon kamaluutta, raataa töissä, palella kylmässä ilmastossa jos mies ei välitä, kuuntele ja haluaa vain sitä. Onneksi on olemassa uudet dildot, joita voi surruttaa hampaat irvessä. Ne ei petä eikä jätä.
Nainen voi elää täyttä elämää yksin ilman miestä!
9
339
Vastaukset
- Pirjotällä
Ei hyvää Joulua Jouko tai Kosti.
Anna mun kaikki provot kestää. - Omarauha
Aivan oikeassahan aloittaja oli. Mitä noita ukon körilöitä vetää mukana , jotka tuijottaa vain omaan napaansa. Yksin on parasta mitä olla saattaa.
- Nyky-Suomi
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/24879985_10156019637209743_4796699887230011652_o.jpg?oh=0069dabd670afce45e8ff5fe779c081f&oe=5A9100E0
Eilen illalla olin ajamassa parkkeeratun auton ohitse niin tällainen nousi samalla ulos kuskin paikalta, siinä oikein pelästyi että "mitä helvettiä" ! - Suomi100vuotta
https://www.youtube.com/watch?v=O8xX5rY1Qyc&feature=youtu.be
Mitähän sieltä näkyy? - HERRAVALTA
Erehdyin kerran asioimaan naisten vessassa. Pian tulikin eräs naikkonen ilmoittamaan että huone on tarkoitettu naisille. Heiluttelin penistä hänen edessään ja tokaisin, että niin on tämäkin. Taisi tyttö olla patukan tarpeessa.
- ulkopaikkakuntalainen
No kun lukee näitä Kempan miesten kommentteja, niin tulee mieleen, että parempi on naisen elää sinkkuna, kuin Kemijärveläisten ukkojen kanssa. Varsinkin seksuaalinen ahdistelu ketju oli sellaista luettavaa, että halveksunta Kemijärven miehiä kohtaan nousi taivaisiin.
- ErinomainenSika
Kun pääset kokeilemaan Kemijärveläistä miestä niin parempaa et sen jälkeen löydä. Se on takuuvarmasti kuukauden kestävä orgasmi ja kyykkykävely.
- Specialee
Naiset eivät tule toimeen ilman miesten apua. Jossain vaiheessa elämäänsä se on heidän todettava.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18222389Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant779589Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.377577Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va846385SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1886076Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485082HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1154721Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1044455Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942185Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821459