Ihan yksinkertaisia vastauksia naiset, kysymyksessä vähän nuoremmat naaraat ei siis mitään 45v plus ikäisiä. Olen kerran saanut ehdotuksen yhdeltä naiselta, ikää taisi olla 30v ja naisen kaveri oli 32v, molemmat ihan hyvävartaloisia naisia...en kuitenkaan rohjennut, tilanne missä muutama tai useampi touhuamassa samanssa huoneessa, tuntui että ei ole mun juttuni...jälkeenpäin on harmittanut ehkä ainoa kerta kun olisi saanut senkin kokea.
Miksi naiset kiihottuu kimpasta
13
973
Vastaukset
- onkohan_kimppakivaa
Kuopion mummelilla on koko ajan kaksi alaikäistä partapoikaa
asumassa luonaan. Onkohan heillä sitä ns kimppakivaa? - 1nplus1m
Oot saanut KERRAN ehdotuksen YHDELTÄ naiselta ja sen perusteella päättelet, että kaikki naiset kiihottuu kimppatouhuista..? No mä en ainakaan innostu, kai olen sitten jotenkin "rajoittunut" ihminen, mutta ei nappaa ajatus, että saman miehen kimpussa häärisi toinenkin nainen tai että itse hääräilisin sen toisen naisen kanssa - ystäväpiirissäni on erittäin viehättäviä naisia, mutta en koe heitä kohtaan minkäänlaista seksuaalista vetoa.
- 1m5n
On kivaa olla kunnolla pannu.
- kappernuura
Mä tykkään kahvista.....
- ehtanokikahveet
kappernuura kirjoitti:
Mä tykkään kahvista.....
...joka on kuitenkin keitetty pannussa?
- jokusiinäon
Sanotaan näin, olen miehenä ehdottanut vaimolle parinvaihtoa pienenä virkistävänä seikkailuna mutta vaimo vastusti heti ajatusta mutta kun mainitsin toisen miehen innostui heti ajatuksesta. Näin voisin sanoia että jotkut naiset haluavat kahta tai jopa kolmea miestä samaan aikaan.
- vierastaparrua
Meilläkin vaimo innostui kun hän tajusi, että minä en halua vierasta naista vaan haluan vieraitten miesten panevan häntä. Sain heti palkkioksi elämäni parhaan suihinoton.
- antaamennävaan
En ymmärrä miksi monet pitää parinvaihtoa tai kimppaseksiä jotenkin perverssinä. Jos terveet aikuiset ihmiset haluaa nauttia vähän erilaisesta seksistä niin sehän sopii. Ne jotka ei ymmärrä ei tarvitse koittaa ja narista, kaikki normeista poikkeava ei kuitenkaan ole pahasta ja on naisia ja miehiä jotka haluaa vähän irrotella enen kuin vanhainkoti kutsuu. Vaimoni ei käsitä koko ideaa mutta häntä ei niissä kemuissa kaivata.
- Meillä-päin
Kyllä se on ihanaa ,kun on kulli molemmissa käsissä ja suussa sekä perseessä ja pillussa yhtäaikaa.
Kyllä nainen osaa ja saa nauttia. - Aamuyöllä
Rouvat todella estottomia, halukkaita saadessaan vieraan miehen kolmanneksi. Miksei vanhemmat paritkin voi nautiskella vaihtaen toisen parin kanssa.
- 23vuotias
Mulla on tilaisuus päästä kimppaan jossa 3 naista ja useita miehiä. Naiset yli 50 ja yksi yli 20 vuotias. Tulee kiihkeää. Meno voi mennä rajuksi, vähän jännittää. Naiset pitää siitä että heistä kiihotutaan ja halutaan. Haluttuja haluavat olla. Siitä kimpassa on kyse.
- kismittää
Kerran on mahdollisuus tullut kaverin mökillä, kolme pariskuntaa ja muutama sinkku mutta piti luopua ajatuksesta kun vaimo ei suostunut. Sanoi mulle suoraan että jos kosken toiseen naiseen se on suhteen loppu, no vetäydyttiin sitten yö puulle enkä saanut edes seksiä kun vaimo mökötti,
Kyllä kimppa kelpaisi 2 naisen kanssa. [email protected]. jos innokkaita naisia Kuopiosta päin sattuu lukemaan...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain43512921Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2745643Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2674256Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö3313539Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent172479Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov262186Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi201960Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks1311907En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis861401Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina1831129