Naiset, käyttekö usein treffeillä?

Onko mies ollut ihan erilainen kun on antanut ymmärtää. Oliko mies hyvännäköinen mutta sitten luonne ei ollutkaan hyvä vaikka luulitte että se komea mies olisi hyväluonteinen?
3433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En käy treffeillä enää koskaan. On kahdenlaisia miehiä, niitä jotka valehtelee kaikesta ja niitä jotka haluaa vain seksiä.

Äänestä

Palstalta saa aika hyvän käsityksen miesten luonteista ja siksi pysyn kaukana miehistä.

Äänestä

Ei me naiset käydä treffeillä enää koska saavutimme kurppaiän aikoja sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikysyäsaa kirjoitti:

Onko mies ollut ihan erilainen kun on antanut ymmärtää. Oliko mies hyvännäköinen mutta sitten luonne ei ollutkaan hyvä vaikka luulitte että se komea mies olisi hyväluonteinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu