Haluan heittää mällit vittuusi!
Huonoin iskurepliikki?
MiesUuninPankolla
8
2163
Vastaukset
- SelkeäSanoma
Eipähän naiselle jää epäselväksi mikä on tarkoituksesi.
Yksi kertoi aina sanovansa ensimmäiseksi: "Saisiko sinua panna?"
Kysyessäni eikös hän saa siinä turpaansa, hän vastasi:
"Kyllä mä turpiin saan, mutta kyllä mä saan pannakki!"- posit_
Tuon on positiivista, jos jokin!
- HuånåtVitsit
Onko vanhempasi jälkeenjääneitä? Sillä sinä todella olet ainutlaatuinen.
- Jytkytin
Onks sul joku tauti?
Lempi roiskuu....:) - Roskakuski
Sä näytät ihan roskalta, saanks mä viedä sut ulos ;)
- herrasmiespanoaetsimässä
Kysyy YH-äidin lapselta "haluatko pikkuveljen tai -siskon?"
- oujee
Maahan ja haarat auki!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412014- 1881617
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40779
- 14770
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637