Loppuu se syljen vaihtaminen kunhan RKP:n lynkkausoikeuslaitos pääsee vauhtiinsa kriminalisoidessaan suutelemisen ja RAKKAUDEN.
.
MeeToo on alkusoittoa ihmisten keskinäisten kanssakäymisten kriminalisoinnissa.
.
Suomalaisista tehdään pillun ja jörnäsimen pihtaajia, samanlaisia kuin vihreät ja vasemmisto on, jotka käyttävät tyydytykseen pelkästään ruuansulatusjärjestelmän loppuosia.
.
MeeToo on alkusoittoa ihmisten keskinäisten kanssakäymisten kriminalisoinnissa.
.
Suomalaisista tehdään pillun ja jörnäsimen pihtaajia, samanlaisia kuin vihreät ja vasemmisto on, jotka käyttävät tyydytykseen pelkästään ruuansulatusjärjestelmän loppuosia.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kielletään kyllä, paitsi tietysti ulostereiälle könyäminen.
Mitäs olet mieltä siitä että puolijumalasi Hakkarainen yritti suudella myös Mikael Jungneria? Joka siis on mies, jos ulkomaalaisperäiset nimet ovat elämänkoululaiselle liian vaikeita sisäistettäväksi.
Paskaa. Täysin perätön juttu.
Ja kun ei saanut Jungneria suudeltua, yritti raahata tämän väkisin tanssimaan. Totuus on joskus ikävää. Ole kuitenkin mies ja niele se.
Ennen tuollainen teko nauratti. Ilolientä kun tarpeeksi ottaa, niin ei enää erota miestä naisesta. Hakkaraiselle tsemppiä!
Se on teidän peräkammarinatsien ihan turha yrittääkään pessä Hakkaraista puhtaaksi tästäkään toilailustaan. Kenenkään ei ole mikään pakko olla juoppohullun kähmittävänä.
Sinäkin olet syntynyt jouvuksisssa olevien vanhempiesi sekoilun tuloksena.
.
Tilastot kertovat totuuden lasten alkuun "panosta".
Äänestä vain Hakkaraista. Sopii ajatusmaailmaasi täydellisesti.
Kyllä Suomalainen kärsii kaikessa. Maahan tunkeutuneiden tekemät raiskaukset ja ahdistelut ovat pelkkiä yksittäistapauksia.
Suomalaiset halutaan erottaa ja hajoittaa suutelusta ja rakastelemisesta rikoslakia muuttamalla.
.
Näin nappisilmäisille heikkamaan genetiikalle tulee tilaa vaihtaa kantasuomalaiset nopeampaan tahtiin, kun oma kansa ei uskalla enää lisääntyä syytösten pelossa.