Hei, piti tulla täältä kysäisemään jos jollakin olisi vastaavia kokemuksia. Harrastin suojaamatonta seksiä perjantaina 15 pv ja otin heti 16 pv aamupäivällä jälkiehkäsypilleri-Norlevon. Pilleristä ei tullut mitään oireita, ennen kuin yhtäkkiä viikon päästä perjantaina alkoi pientä vatsakipua ja alkoi menkat 1.5 vk etuajassa ja kestivät kaksi päivää. Maha on kuitenkin ollut kova ja kipeä nyt jo kohta viikon ja kroppa muutenkin tosi voimaton ja olo väsynyt. Pääkipuakin on ollut. Voiko oikeasti hormonimäärä olla niin suuri, että laittaa kropan näin sekaisin? Ja tuleekohan nyt vielä ne oikeat menkat, kun ne "valemenkat" kestivät vain kaksi päivää?
Norlevosta kroppa sekaisin?
Saanariikka
068
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.