Tarjolla laulunopetusta/lauluryhmän ohjausta

popjazzlaulaja

Hei!

Tykkäätkö laulaa, mutta haluaisit kehittyä nopeammin ja saada uusia ahaa-elämyksiä ammattitaitoisessa ohjauksessa? Onko sinulla jo mukava porukka kasassa, joka haluaisi laulaa yhdessä, mutta tarvitsisi siihen jonkinlaista ohjausta?

Olen muusikko, pop/jazz-laulaja ja musiikkikasvatuksen maisteriopiskelija ja tarjoan laulutunteja sekä lauluyhtyeiden ohjausta kohtuuhintaan innokkaille harrastelijoille Helsingissä.

Tunneillani tunnelma on rento ja innostava, ja laulua opetetaan kokonaisvaltaisesti aina perustekniikasta ilmaisuun. Lauluryhmien kanssa keskitytään tietysti myös yhteissointiin. Kappalevalinnat tehdään yhdessä oppilaan/lauluryhmän kanssa ja tunnit räätälöidään jokaiselle yksilöllisesti.

Jos kiinnostuit, vastaa tähän viestiin niin vaihdetaan yhteystietoja ja keskustellaan lisää!

1

290

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tummahiu

      Kiinnostaa kyllä toki laulunopetus ym. En tiedä miten tämän keskustelu palstan kautta voi laittaa yhteystietoja ne kun tuppaa mennä poistettaisiin. Mutta intoa ja kiinnostunut olisin. Saakohan paljon nyt näitä yhteydenottoja tätä kautta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      140
      1745
    2. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      40
      1658
    3. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      63
      1410
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      1305
    5. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      209
      1154
    6. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

      Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
      Maailman menoa
      277
      1107
    7. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      70
      1083
    8. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
      Suomalaiset julkkikset
      19
      958
    9. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      74
      955
    10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

      Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
      Maailman menoa
      106
      888
    Aihe