Tarjolla laulunopetusta/lauluryhmän ohjausta

popjazzlaulaja

Hei!

Tykkäätkö laulaa, mutta haluaisit kehittyä nopeammin ja saada uusia ahaa-elämyksiä ammattitaitoisessa ohjauksessa? Onko sinulla jo mukava porukka kasassa, joka haluaisi laulaa yhdessä, mutta tarvitsisi siihen jonkinlaista ohjausta?

Olen muusikko, pop/jazz-laulaja ja musiikkikasvatuksen maisteriopiskelija ja tarjoan laulutunteja sekä lauluyhtyeiden ohjausta kohtuuhintaan innokkaille harrastelijoille Helsingissä.

Tunneillani tunnelma on rento ja innostava, ja laulua opetetaan kokonaisvaltaisesti aina perustekniikasta ilmaisuun. Lauluryhmien kanssa keskitytään tietysti myös yhteissointiin. Kappalevalinnat tehdään yhdessä oppilaan/lauluryhmän kanssa ja tunnit räätälöidään jokaiselle yksilöllisesti.

Jos kiinnostuit, vastaa tähän viestiin niin vaihdetaan yhteystietoja ja keskustellaan lisää!

1

299

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tummahiu

      Kiinnostaa kyllä toki laulunopetus ym. En tiedä miten tämän keskustelu palstan kautta voi laittaa yhteystietoja ne kun tuppaa mennä poistettaisiin. Mutta intoa ja kiinnostunut olisin. Saakohan paljon nyt näitä yhteydenottoja tätä kautta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet hirvein ihminen kenet olen tavannut.

      Olet järkyttävä.
      Ikävä
      255
      5101
    2. Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?

      Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!
      Huittinen
      51
      2420
    3. Haluan sua ihan vtullisen paljon

      Kokonaan ja seksuaalisesti. Pää räjähtää kohta
      Ikävä
      69
      2056
    4. Martina on käynyt puhumassa viisauksia

      Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      385
      1506
    5. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      96
      1171
    6. SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?

      SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä
      Yhteiskunta
      29
      1083
    7. Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!

      Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse
      Juomat
      10
      1029
    8. Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus

      Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte
      Sinkut
      173
      883
    9. Voiko vauva uskoa ?

      Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9
      Helluntailaisuus
      197
      805
    10. Haapaveen nähtävyys?

      Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u
      Haapavesi
      37
      794
    Aihe