Vaikka on jo yli nelikymppinen neitsyt setä. Eli ihan nuori mies vielä saamaan perheen ja lapsia.
Dark fear ehtii vielä seurustelemaan
semmostase
15267
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Niin dark kehui yhdessä ketjussa että sitä ehtii vielä seurustelmaan vaikka on vanha neitsyt setä. Naiset siis huolii vanhoja ätmejä kumppaniksi.
Palstahahmoista puuttuu toistaiseksi se naistyyppi, joka olisi sopiva Darkfearin kumppaniksi. Tämä on yllättävää koska kuka tahansa nainen voisi tällaisen helposti kirjoittaa vaikka vasemmalla kädellä pelkästään poimimalla esikuvan ystäväpiiristään.
Miksi Darkfearin mahdollinen neitsyys on sinulle tuollainen pakkomielle? Haaveiletko pääseväsi korkkaamaan hänet?
Mulla itselläni kun onkin ollut paljon naisia jo ihan heti parikymppisestä lähtien. Mutta onhan se ihan totta, että mitäs sitä turhan takia vielä nuorena hätäilemään sen seurustelun suhteen, kun kyllähän sitä ehtii vielä oikein hyvin sen naisen löytämään joskus myöhemminkin.
Minkälainen nainen olisi sinulle mieluinen ja sopiva? Ja minkälaiset ei ainakaan käy?
No ainakin saman kaltaiset elämänarvot omaava. Sitten taas vastakohta ei ainakaan sovi.
Tuolla suomitreffit-sivulla, kun katselee ton ikäryhmän miesten ilmoituksia, eivät ne halua lapsia. Niissä kysytään sitä ja tuntuvat aika realistisilta asian kanssa, toisin kuin tämä palsta, mutta täällähän on monelta jäänyt elämä elämättä.
Ehkä moni ei jaksa jatkuvasti säätää jonkun homo asumisten kanssa.
DarkFear on ätmi periksen alter ego, trollihahmo.
Darke ei saa koskaan lapsia eikä naista.
En mä edes halua lapsia, kun en niitä tarvitse. Mulla on elämässä niin paljon kaikkea tärkeämpääkin, ettei siihen tarvita lapsia ollenkaan elämää muuttamaan.
Sä taidat vaan itse olla joku naisettomuudesta kärsivä luuserimies, jos pidät sitä lapsettomuutta jonakin ongelmana miehen elämässä.
Hyvä, ei teidän trollien pidäkään lisääntyä vaan vähentyä.
Minkä ihmeen trollien??
Mä kun en olekaan mikään trolli, että tiedä sä se!!!!!!!!!!!!!!!!!
peris siellä nykii jalkovälin katkarapuaan ja spammaa df-profiililla 8D
Mm siitä tietää sut trolliksi, että vuodesta toiseen jauhat täällä penislihastreeneistä ja jyystötruckeista. Toistelet toisten trollien juttuja.