Tekee mieli vierasta vittua

miesjaisä

Vaikka vaimo on kuuma pakkaus ja antaa joka päivä

13

1700

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hähtäh

      Miksi? Miksei oma vaimo riitä?

      • Anonyymi

        Minusta nämä tällaiset on näitä juttuja, ku toiset elää harhassa, ovat uteliaita uskomaan, et ruoho on vihreämpää aidan toisella puolella? Ovat kyllästyneitä omaan elämäänsä ja uskovat saavansa muualta vielä parempaa? Eivät tajua sitä, että kaiken olemassa olevan voi myös menettää hölmöilyillään?

        Toiset oppii kantapään kautta, ehkä? Aina ei niinkään? Minusta tyhmyyttä keulia näin ja vielä kehua toista, jota on valmis pettää? Vaikea ymmärtää näitä, ehkä se on vain niin, että toiset eivät vain osaa arvostaa olemassa olevaa riittävästi? Ovat saaneet asioita ilmeisesti liian helposti?


    • puute_vaivaa222

      Niin muuten tekee, tosin vaimoni on pihdannut vuosia ja vieras vittu tekisi jo hyvää.

    • uskallatko-et

      Kun eroaa entisestä ei vittu ole enää vieras.

    • Vintturin

      Ohoh

    • siementäVaanKaikille

      Geenit, sen aiheuttaa. Luterilaisuus taas uskollisuuden.

    • JK1819

      Kyllä joo vittu on aika usein mielessä ja vierasta vittua pitäisi saada. Eikös se ole ihmisoikeus julistuksessakin kirjattu silloin 1700-luvun lopulla. Sielä luki muistaakseni, että: Joka miehellä on oikeus päivittäiseen vittuunsa.

    • iskäpaska

      puhutaan pesästä niin lämpenee nainen paremmin. joo todelakin kerran kun viikossa omalta saa ja aina kerjäämällä. mikä nykynaisia riivaa että kalkkiudutaan 5-10v suhteen alusta, minulle riittäs oma kun toinenkin tekis jotain suhteen eteen.

    • Ratkaisutäältä

      Okei. Siis kaikki naiset myös liikkeelle- jos oma mies on surkea/pieni munainen jne. epä kiihoittava tapaus, suotakoon heille naisille iso varusteiset komeat, seksyt miehet jotka romanttisia jne. Kaikki elää onnellisina loppuun saakka :D

    • Ratkaisutäältä

      Ja lisäyksenä ne kestävät miehet jonka peli ei lerpsahda kesken ottelun :D

    • IKINÄENÄÄ

      VITTU ON VIIDEN LAPSEN ÄIDILLÄ, JOTEN NOU THANKS.

    • Anonyymi

      Ei anna ollenkaan

    • Anonyymi

      Itse olen yksinoleva mies ja päälle 50v mulla on yksi itseäni naispuolinen kaveri joka on kaikinpuolin hyvä tyyppi, mutta varattu. Hänen p…… haluaisin. Enkä yhtään epäile etteikö hän sitä tiedä. Joskus kaveruus vain on tälläistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      23
      7286
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      93
      5943
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      109
      3977
    4. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      129
      3932
    5. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      163
      1763
    6. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      58
      1608
    7. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      131
      1510
    8. Hei kuule nainen

      Seuraavan kerran kun nähdään, puhu minulle jooko! Näin toivoo mies
      Ikävä
      38
      1321
    9. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      28
      1301
    10. Mitä puuhailet nyt ystävänpäivänä

      nainen, kun et ole mun kanssa?
      Ikävä
      45
      1292
    Aihe