Mandoliini

Apua tarttis ....itselle tullut kauppojen yhteydessä Regis Napoli Mandoliini.
Osaako kukaan kertoa onko soitin mikä ja kuinka arvokas mahdollisesti ?
2445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

meillä mandoliinit on poissa muodista, ebayssa ne on alk 50$, torifiissä jos laitat 20-30€ saattaa mennä viisikymppiä voi olla liikaa. Kotim Landola maniskat ei näytä liikkuvan 50-60€ pyynnöillä..
Ite ostin Landolan reilulla hintaa, mutta sen huolto otti kolme viikkoa kaikkinensa... kuvista kun ei näe kokonaisuutta..

Äänestä

On arvokas. Kolmea tonnia kannattaa pyytää ainakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RegisNapoli kirjoitti:

Apua tarttis ....itselle tullut kauppojen yhteydessä Regis Napoli Mandoliini.
Osaako kukaan kertoa onko soitin mikä ja kuinka arvokas mahdollisesti ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu