Siksi on niin paljon yksinäisiä miehiä kun eivät kelpaa naisille koska miehet ei ole kympin vaan seiskan miehiä.
Nelosen nainen haluaa kympin miehen
asiantuntija-
8105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mikä tekee naisesta tai miehestä sen nelosen, seiskan tai kympin?
Eipä löydy kympin, ysin tai edes kasin miehiä treffit24:stä. Pelkkiä seiskoja, uutisia tai vitosia...
uutisia :))
Ei vaan siks koska nirsot 4-7 ukot ei huoli muita kun kympin missiprinsessoja, joita ei tietenkään saa.
Kyllä on vaikeaa. Ei missään muualla ole treffeille pääsy nin vaikeaa kun suomessa. Usassakin pääsin heti treffeille kun pyysin naisen numeroa. Kävin 25 treffeillä vuoden aikana. Onhan usassa eri kulttuuri, siellä ollaan sosiaalisia ja halutaa tutustua ihmisiin ja aina uusi tutustuminen on mahdollisuus.
Monissako muissa maissa olet treffaillut?
Aloittajan pisteytyssysteemi on minulle aivan uusi,
mutta jostain syystä, joka maassa olen aina saanut ainakin kertakäyttömiehiä,
välillä liiankin takertuvia ( =muuttavat perässä tänne peräpohjolaan).
Kulttuurit ovat tietysti erilaisia, joissain maissa voi olla erittäin vaikeaa, jopa tappavaa
olla homo tai nainen.
Sinä vaikeita-naisia-suomessa, mikset sitten jäänyt sinne unelmamaahasi ja ottanut sitä naista jonka haluat? Vai huomasivatko ne naiset sielläkin parien treffien jälkeen, että olet pelkkä luuserimarttyyri, joka vain vinkuu minäminäminäansaitsen sellaisenjasellaisen naisen, ja kun en sitä saa, niin kaikki naiset ovatkin sitten nirsoja ja mitä lie?
Minäkin haluan tutustua uusiin ihmisiin, niin miehiin kuin naisiin. Mutta marttyyrivinkujia en siedä ja jos sellaisia merkkejä näkyy, lyön jarrut pohjaan välittömästi ja siirryn seuraavaan.
Näinhän se on..
Sitten pitäisi olla vielä täys tohvelisankari, joka menee vaikka perse edellä puuhun mukisematta naisen takia, jos hän niin käskee.
Ja jos et ole sellainen, niin olet joku "kulahtanut huoramies" tai sitten joku outo narsistipaska, sitoutumiskyvytön idiootti tms..:(
Siinä tapauksessa siis jos nyt onnistutkin saamaan jonkun suhteen tai edes jotain sen tapaista aikaiseksi.
Ja tällaiset naiset vielä kehuvat, että haluavat tasavertaisen suhteen, jossa kunnioitetaan toista ja kohdellaan toista muutenkin hyvin.
Mut kai se on sitten sitä todellisuudessa, että nämä tällaiset muijat ovat jotain surkean itsetunnon omaavia, mt-potilaita tai vain muuten elämästään katkeroituneita, jotka tuolla tavoin toista kohtelemalla yrittävät saada itselleen hyvää oloa tai jotain. Tasoittaa karmaansa....