Olen nainen, joka on turvassa itsensä kanssa. Etsitkö miestä, joka on turvallinen myös itsensä kanssa. Mikään ei ole houkuttelevampi kuin itseluottamus. Näkymä voi puhua. Etsin jonkun, joka hyväksyy minut kuka olen, mutta kunnioittaa myös näkemyksiä ja mielipiteitä. En ole koskaan liian vanha oppia jotain uutta, mutta haluaisin jakaa ja nauttia rakkauden, huumorin, seikkailun ja ykseyden hedelmistä toistensa kanssa ... Luin kerran kirjassa, että naisella on aina viisi miestä elämässään ... yksi puhua, yksi tanssia, yksi korjata asioita, yksi on suuri sitoutuminen ja yksi rakastaa.
Vastaukset 2
- hihohojoh
Vähän huono googlekäännös !
- Nje.ponimaju
Oletko venäläinen nainen joka Googlella kääntää tekstinsä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän511001Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17896Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501802- 46737
- 42674
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57518