Yle TV1 Ke 10.1. klo 21:00 Nils Torvalds

Presidentinvaalit 2018: Nils Torvalds

Yle TV1 Keskiviikko 10.1. klo 21:00

Tentissä RKP:n ehdokas Nils Torvalds. Ehdokkaan puhe suorassa lähetyksessä studioyleisön edessä. Ohjelman juontavat Marja Sannikka ja Jan Andersson. HD
Miksi tällekkin annetaan TV-aikaa.
0<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


oksettaa.ja.yrjöttää kirjoitti:

Presidentinvaalit 2018: Nils Torvalds

Yle TV1 Keskiviikko 10.1. klo 21:00

Tentissä RKP:n ehdokas Nils Torvalds. Ehdokkaan puhe suorassa lähetyksessä studioyleisön edessä. Ohjelman juontavat Marja Sannikka ja Jan Andersson. HD
Miksi tällekkin annetaan TV-aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu