Mielenkiinnosta kyselen että tietääkö kukaan missä meikäläisen vanha vaunu mahtaa nykyisin mennä? Finlandia 600E vuodelta 2004 ja muistaakseni tuota E mallia myytiin ko vuonna yksi tai kaksi kappaletta..
Solifer Finlandia 600E
8
363
Vastaukset
- bongattu
Sellasen näin myytävänä tuolla Kokemäellä yhdessä firmassa. Nimi oli caralandia tai sinnepäin.
- Sukkajumala
Taitaa tuo caraland olla kuitenkin vain varaosamyyjä joka vuokraa paria ikivanhaa vaunua..
- Palstavahtitietää
Ehkä kuitenkin Kokkolassa on tämä firma?
- Sukkajumala
Kokkolassa on caravanlandia, eri firma
- elnakilla
Sukkajumala kirjoitti:
Kokkolassa on caravanlandia, eri firma
Minä luulin , että firma on täällä Kuopiossa
- Selventäjä
elnakilla kirjoitti:
Minä luulin , että firma on täällä Kuopiossa
Kvg
Sijainti
Höyläämönkatu 1
67100 Kokkola
- Anonyymi
Meillä on solifer600e mallin vaunu, 2004 uutena ostettu.
- Anonyymi
Vinkkinä tällaisille uteluille: Jos rekisteritunnus on vielä muistissa, Traficomilta voi kysellä mikä on ajoneuvon omistajan tai haltijan osoite (maksullinen palvelu). Mikäli tietojen antaminen on kielletty, homma ei onnistu.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081688Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031649Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011562Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541408Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341366Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48906Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii451898Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115889Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293842Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347819