Tekniksen deittipalvelu

Olen juuri perustanut sivuston, johon voi lähettää anomuksia sisään alkaen huomisesta klo 12:00 lähtien.

Käsittelen kaikki hakemukset, ja vastaan jokaiseen.

Mutta jos olen ihmeparantunut huomiseen mennessä, niin ketään ei ole paikalla, eikä vastauksia siten tule.

(Naurua)
695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Käsittelykulut ovat mielivaltaiset, ja perustuvat verbaaliseen pärstäkertoimeen, sen tyyliin sekä ulkoasuun.

Kirjoitustaitoinen ei välttis tarvitse toista samanlaista riesakseen.

Olen itse parhainta laatua A (Ehkä A , tai ehkä vielä enemmän).

(hihitystä)

Äänestä
  • Ehkä A , koska on ikävä köhä.

    (Naurua köhällä)

    Äänestä

Anomuksia? Ans ku mä arvaan, saat ätminkäisiltä "anna pillua"-hakemuksia. Käsitteletkö palstasedät vai pelkän hakemuksen? :D

Äänestä
  • Boheemit naiskirjailijat hoitelevat mitä tahansa mitä eteen tulee.

    Mieluummin kyllä ottaisin vastaan anomuksia naisilta, mutta tällainen on sula mahdottomuus sekavan luonteeni vuoksi. Nätteys ei aina riitä vauvojen saamiseen.

    Paras vaihtoehto minun kannaltani olisi nainen, joka saisi minut raskaaksi.

    (Naurua)

    Äänestä

Jaaha!

Jossain päin maailmaa kello näyttää olevan kaksitoista huomenna. Ei se mitään. Otetaan anomus sisään. Kas noin.

Donnaa on lähestynyt omalta aikavyöhykkeeltään ulkoavaruuden olento Zonemaan. Kiva nimi, pitää heti myöntää. Kirjoitusasu on mielenkiintoinen, sillä se näyttäisi koostuvan limasta, jota ollaan sivelty jollain keinolla kooltaan 40x40 senttimetriä kvartsikidelaattaan. Lima on hieman tuhraantunutta, ja luultavasti posti on sotkenut osan viestistä, mutta yritän analysoida jäljelle jäänee osan.

Siteeraan suoraa Zonemaania

"Sbrum...

(Alussa on pahiten suttuista, sitten hieman selkenee.)

... Sbrum. Strutibum (Sihinää).

(Taas ei saa mitään selvää, eikä loppukaan kovin hedelmälliseltä näytä.)

(Päätän vastata samalla mitalla - siis Postille, joka on sotkenut elintärkeän lähetyksen.)

(Kirjoitan kiukkuisen kirjeen, jossa syytän suoraan Postia ihmiskunnan kannalta sen tärkeimmän lähetyksen.)

(Ruttaan kirjeen ja soitan suoraan Postin asiakaspalveluun. Tuttu vastaa, joten se vie terän palautteelta.)

(Selitän tutulleni, että Donnan suku uhkaa kuolla sukupuuttoon, ja että Posti tärveli ulkoavaruudellisen yhteydenoton.)

(Tuttuni on aidosti pahoillaan.)


(Naurua)

Äänestä

otan ison yritysrahoituksen bisnes enkeliltä

ja panen pystyyn pano huoraus deitti sivuston jossa kaikilla hinnastot ja velvoite huorata tilausten mukaan sitä oikeaa odotellessa

rahan tuloa ei voi estää

jäsen maksuja ja lisämaksuja kun peritään

lisämaksulla esim. väkisin joka jäsenelle jopa blokkien läpi tarvittaessa menevät huoraus mainokset jne..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teknodonna kirjoitti:

Olen juuri perustanut sivuston, johon voi lähettää anomuksia sisään alkaen huomisesta klo 12:00 lähtien.

Käsittelen kaikki hakemukset, ja vastaan jokaiseen.

Mutta jos olen ihmeparantunut huomiseen mennessä, niin ketään ei ole paikalla, eikä vastauksia siten tule.

(Naurua)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu