Oli pe ilta, saunassa oltiin käyty, hyvä rento tunnelma, vaimo kylpytakki päällä ja siemaili siideriä mulla kevyt kokis. Sanoin siinä kuin muina miehinä kun joku pari telkkarissa rakasteli et mitä jo tehtäis samaa. Vaimo mulkaisi mua ja kysyi et ootko tosissas, olen vastasin. No ei nyt kun juuri puhtaaksi saatu ei viitsi vaimo sanoi. Koetin toista kautta, voisitko sitten kädellä kuten joskus ennen...en haluu tulee kädet ihan tahmeeksi ja sottaa kun plurautat mahlas ulos, käy kädellä jos pakottaa et saa multa mitään. No nettipornoa ja sitten kädelle johan helpotti. Vaimo vaan tokaisi huvittuneena että siivosit kai roiskeet. Näin on mennyt jo jonkin aikaa, itsetyydytys tuo helpotuksen ja oikeestaan ei tarvii narista kun tekee itse hommat, no vaimollakin ne dildot yöpäydän laatikossa, varmaa leikki niillä kun olen poissa.
Lyhyt kooste
11
270
Vastaukset
- teenäinniinsaat
Onpas teillä hyvä suhde. Eikö nyt kuitenkin kannattaisi muualta hakea seksiä. Minäkin tiedän yhden joka niin antaa ja vielä tietäen. Voisi tulla vaimollekin "herätys että voisi sitä vähän sotkea paikkoja.
- Hegere
Meillä ei ole antanut vuosiin. Salaa aamuisin runkkaus ja vieraissa käynti.
- Olettetyhmiä
Miksi te kaksi olette tuolaasessa suhteessa, erotkaa ei niin vaikeeta ole.
- mSOKMD
Ei sitten ole tullut mieleen selvittää, että mistä kiikastaa? Tai jopa parantaa tilannetta jollain tavalla?
Mielestäni tuollainen kyseleminen on perseestä...Varmasti tuottavampi tapa lähestyä on ihan vaan nukkumaan käydessä hyväillä kumppanin vartaloa ja imeä vähän tissiä jne..Kun nainen kiihottuu, niin kas kummaa kun se seksikin sitten alkaa kiinostamaan. Itseasiassa sukupuoleen katsomatta tuollainen asiasta kysyminen on melkoisen turn off..
- Taipersut
Samaa mieltä tuollaista kysyy vaan sivistymättömät juntit.
- kysymällä_tietää
Mulla oli nainen joka kysyi useasti että saiskos sitä munaa vai ei.
- Pikkupekkaahaha
Miten pojat voi käydä saunaillassa? :D eikö se ole kilpailua kenellä on isoin parta, vai onko se järjestelmällinen toimeenpide. Ensiksi isot ja pienet tulee viimeisenä..
- Mun.tapa.sun.tapa
Jaa no teillä on sit tommonen soluasunto-suhde. Elätte saman katon alla mutta molemmat hoitaa seksiasiansa erikseen. Käyhän se noinkin jos molemmat on ok tilanteen kanssa. Minä en suostuisi, elämä on liian lyhyt tuhlattavaksi huonoihin ihmissuhteisiin.
- karhunkierros3
Ainoa mistä saa tyydytyksen on käteenveto tai vieraissa käynti. Tykkään ihan tosissani puolisostani mutta kun seksihalut ei ole kohdanneet enää 4 vuoteen kunnolla ja aina on vähenemään päin ei kannata mitään edes ehdottaa, säästyy mielipahalta ja muutakin hyödyllisempää tekemistä kuin vonkata puolisolta seksiä.
- EronnutEinari
Juu siihen on turha haaskata aikaa ja energiaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081681Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1011622Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011535Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541402Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341364Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48898Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115885Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii441879Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293832Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347818